רישום לקייטנות

רישום למעוף

רישום לצהרונים

עיריית מודיעין מכבים רעות

קול קורא - צוות היגוי לימודיעין 2017

15/12/2016, מאת: מחלקת קהילה

מהו כנס לימודיעין ומהם כנסי לימוד בארץ ובעולם?

לימודיעין הינו פסטיבל למידה ישראלי-יהודי המאפשר לדון בנושאים החמים והמעניינים ביותר את החברה הישראלית ולבטא מגוון רחב של השקפות בנושאי תרבות וזהות יהודית-ישראלית. הפסטיבל מיועד לכלל הציבור ומספק הזדמנות ללמידה פעילה, אינטנסיבית ומרגשת. כנסי  לימוד  מתקיימים במשך יותר מ-30 שנה ברחבי העולם - מקנדה לאוסטרליה, משווייץ לטורקיה  ומאז 2008 גם בישראל. כנס לימוד במודיעין בנוי על מודל ייחודי המורכב מיומיים של פסטיבל, הרצאות, כיתות אמן ודיונים המכסים נושאים רחבים ומגוונים, החל מאקטואליה ישראלית, שאלות חברתיות, דיונים על דתיות לצד מופעי רוק והצגות תאטרון, פילוסופיה יהודית ועד לטעמי המטבח היהודי.

האירוע יתקיים במרכז הרב-תחומי זו השנה השמינית בין התאריכים: 25-26 במאי 2017. 

מרצי לימוד  -  חלקם חוקרים ידועים ובולטים, פוליטיקאים ואמנים, וחלקם  –  אנשים מהשורה , אשר רוצים לחלוק את הידע והעניין שלהם ומצליחים להלהיב את הקהל הנוכח סביבם. חשוב לציין כי המארגנים והמציגים בלימוד – מתנדבים כאחד ולוקחים חלק בכנס בהתנדבות מלאה .
עבודת צוות היגוי לימוד – מאפשרת הזדמנות ייחודית להתנסות בבניית תכנית לאירוע עירוני ייחודי, בהפקת האירוע וביצירת האווירה. כל חבר בצוות ההיגוי  יכול לבחור הרצאות וסדנאות בהתאם להשקפת עולמו, תוך דיון עם יתר חברי הצוות וקבלת החלטות בצורה דמוקרטית.
 
מפגש ראשון יערך ב-03.01.17 בשעה 20:30 בבית סחלבים (עמק האלה מול בית מס' 13)

לפרטים:
מנהלת מחלקת קהילה בעמותת סחלבים, הדס יולס קדם – 089702210 שלוחה 116
הקמה וניהול תוכן: וובמאסטר | עיצוב: קוקיה עיצובים