שם פרטי שם משפחה שנת לידה מגדר מקצה מועדון
זיו ועקנין 1988 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאור בסון 1981 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
פבל קולדובסקי 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אורן סנדרוסי 1970 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דביר סנדרוסי 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידן בלינדה 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רותי ממן 1973 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אופיר דה לאו 2002 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מיכל רבין 1983 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עמית רבין 2008 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ניב רבין 2010 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
תומר צין 2000 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עידו אברהמס 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איילה אהרון 2019 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
שלומי יונה 1964 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יואב יעקבסון 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) דוברובסקי יעקבסון
שירה רובין 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) הרובינים
מיכאל אקרמן 1987 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
צבי קיובק 1987 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יוסי רובין 1974 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי הרובינים
אמיר ראובני 1961 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ארי סילברמן 1982 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אבישי יעבץ 1972 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מאיה מרון 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
עידן אוכמן 1979 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עילאי אלזם 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
סתיו רונן 1996 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אמיתי לביא 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בן לביא 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחם לביא 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
בועז הרשקוביץ 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שוהם הרשקוביץ 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה מרון 2016 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אסף שריג 1977 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דוד נחנברג 1962 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאור סויסה 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run4fun
אסף דהן 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
הללי פלד חדד 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נריה ידין 1989 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ניר פלד חדד 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אביאם סעדון 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלאור סעדון 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רפאל סעדון 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל טחובר 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גבריאל פרימן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שי טחובר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יוסי טחובר 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית קפלן 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
רותם קפלן 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
איתן וייס 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית וייס 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יוסי שלם 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Team Seroya
נועם מבה 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתן סלפקוב 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דפנה סלפקוב 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אליה מבה 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נח סלפקוב 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיכאל וידרביץ 1972 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מאור מבה 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא רז 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עיליי לביא 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אדיר לביא 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יוליה לביא 1988 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
תומר לביא 1985 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אוראן סבג 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אוראל סבג 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רז אייזיקוביץ 1985 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) Raz Runners
נתנאל פורמן 1988 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
משה חגבי 1951 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) gne vtuar
שי צור 2019 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
יהונתן בן חיים 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביב צור 2017 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניאל בן חיים 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור סלובינסקי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יונית סלובינסקי 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נועם קלוגמן 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי ששון 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלי קלוגמן 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ארבל רנד 2017 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אופיר רנד 2019 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
דימה ניסנביץ 1973 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יונתן ניסנביץ 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל שוחט 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רוני שוחט 1981 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אלמוג שוחט 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
לביא שוחט 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומר בירנבוים 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועם בירנבוים 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית בירנבוים 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ירין גואטה 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאם גואטה 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יניב גואטה 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שמוליק גולדווסר 1971 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) לרוץ כל אחד יכול (רלי מהגר)
תבור ציטרונבלט 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) הציטרונבלטים❤
ארבל ציטרונבלט 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) הציטרונבלטים❤
כחל ציטרונבלט 2020 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) הציטרונבלטים❤
אביב ציטרונבלט 1977 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) הציטרונבלטים❤
חביב גבאי 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) anatomic
רימון בן ישי ציטרונבלט 1979 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) הציטרונבלטים ❤
איתן חנקין בן הרוש 2017 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
לימור שיפר זיידנר 1985 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
איתי שופן 1986 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run4fun
רפאל שופן 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי גדרון 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ענת וקנין 1980 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתי אלבז 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
שמוליק הרבסט 1973 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יהלי חיון 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית ברטור 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלעד ברטור 1974 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יונתן ברטור 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכל נבו 1980 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
הראל נבו 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן ורנר 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
חזקי כהן 1986 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליר דרוקר 2017 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
באר דרוקר 2020 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דוד שימול 1964 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
לארי סטנגר 1961 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אין
נויה ענבר 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידן ענבר 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אבי ענבר 1980 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
דוד כהן 1989 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
רוני טובול 1961 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
משה ולדמן 1965 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
סיון פינקלר 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל פינקלר 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יונתן פינקלר 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אוהד פינקלר 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן מנור 1951 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
משה אלמליח 1977 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Bteam
חיים פוני 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אריק מורה 1970 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
בן קידר 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אור קידר 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נדב קידר 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רותם ויצמן 1985 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתן קרסניצקי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל גדרון 1969 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
לין לאמש 1995 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עומר לויה 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן
נויה ארליך 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ינון גוטגליק 1979 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דניאל מטליס וקנין 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליטל מטליס 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלירן וקנין 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמרי אשטמקר 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נטליה אשטמקר 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליהיא דרוקר 1991 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אור דרוקר 1990 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רן סלבצקי 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גיא סלבצקי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארי הלוי 1955 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלינור זלטין אשרוביץ' 1980 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
בן אשרוביץ' 2013 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דניאלה מור 1978 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אביגיל מור 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית תורקיה 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה תורקיה 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Rivkah Cooper 1951 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Friday Coffee Clulb
אלינור בן לוי 1976 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יוסי יורש 1968 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) חבר
תמר יורש 2001 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) חבר
חנה גסו 1963 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) ADAM23
נעם מיכאל 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Dror Ben shlomo 1974 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
רון וינוקור 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) All out
ילנה נמץ 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ג'ודה ישראלי 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריק ישראלי 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ברק פרץ 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
בארי פרץ 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אריאל פרץ 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאור גולדהמר להב 1976 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יונתן רז 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) קשת
צחי רז 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי קשת
yonatan elfassi 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שי בלום 1976 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאת בלום 1976 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליה חן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו חן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי חן 1973 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מייקל פורסילן 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
רייצל פורסילן 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
קובי פורסילן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועה פורסילן 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ליעם פורסילן 2019 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אליוט טורוול 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רונית טורוול 1983 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן
עמיחי טורוול 2010 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גפן טורוול 2013 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נויה שי 2006 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאלה אלפיה 1972 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן
בר צדקיהו 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר צדקיהו 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גלעד צדקיהו 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יוגב תורג'מן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידן תורג'מן 2010 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
מאור תורג'מן 2007 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
עירן תורג'מן 1977 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יונתן דורון 2004 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתן טרייסטמן 1976 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עידו טרייסטמן 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נדב טרייסטמן 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עלמא מלצר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהונתן מלצר 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יונתן שגיב 1974 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עלמה מילוא 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מעיין מילוא 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי מילוא 1984 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאור חגי 1996 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אלה גנאטק 2007 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהונתן גנאטק 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן כהן 1995 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אבישי גנאטק 2015 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
דידי גנאטק 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית גנאטק 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רועי יונתן 1982 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהונתן ארבל 2011 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי יוזמ"ה
יניב גרינברג 1968 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתן ארבל 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי יוזמ"ה
לינור ז'יבוב 2010 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יבגני ז'יבוב 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלן דייויס 1952 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רחל סוחר 1973 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
טלי סוחר 2008 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הראל צירטוב 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
ברק שליל 1983 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ציגי אבני 1959 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Anatomic
דפני ברנע-קרוצ'י 2019 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) Harder
גאיה ברנע קרוצ'י 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אלונים
Tomer Carucci 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Harder
Eitan Peretz 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור שליל 1984 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איילת קורן 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכאל קורן 2014 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
מיכאל קורן 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יוסי קורן 1968 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
ליאל כהן 2014 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אבישי כהן 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נתנאל כהן 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רות כהן-מרק 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רון מסובי 2000 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
דור קורניאנסקי 1990 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
תמר קורניאנסקי 2020 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאל עזריאל 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי עזריאל 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
יהונתן עזריאל 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן סימון 1995 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יונתן שכטר 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דודו סויסה 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Ilan Casper 1990 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מעיין פאר 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסף פאר 1972 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
סתיו גורפל 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
בתיה פילו 1974 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
חגאי גורפל 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איליי גורפל 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהונתן לוי 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר לוי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי ברקן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם ברקן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביטל מגנס 2003 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
סיון מגנס 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נויה מאירוביץ 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אופיר גולן 1970 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עומרי תורקיה 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מורן תורקיה 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רן מינץ 1987 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן
נועם פלס 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בר פישביין 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הילה בן דוד 2004 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אודלה פלס 1976 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נעמה מלאכי 1978 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אול אין
גל גולדברג 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעמה מלאכי 2007 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אול אין
תומר פלס 1976 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דור רחמני 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טל הלד 2003 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אופק אביטל 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שמואל יונק 1974 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אגם אביטל 2006 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רון אביטל 1971 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ארבל זיסקינד 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מנור זיסקינד 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אור גנוט 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ענבלים
גבריאל פרימן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדנה צורן 1980 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ניר אנגל 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי שמעונוביץ 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ביהס עידנים
רוני אנגל 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אפרת אבני 1986 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אריק מורה 1970 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נדב שניידמן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דורון פרוכטר 1999 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עומר קוניץ 2002 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהב שניידמן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
קובי שניידמן 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
מיכאל וידרביץ 1972 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלה בן דוד 1971 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיכל פישביין 1987 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שרה יונק 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אנטון דרוך 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מתן אלגרבלי 1991 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גאיה אלגרבלי 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר אלגרבלי 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא קשלס 2006 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איל קשלס 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ליאור קשלס 1974 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דודי אילת 1965 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
זוהר שוסטר שטייניץ 2019 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
יואב אילת 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שלמה אנקר 1968 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דוד צלע 1984 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
תומר לוי 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ישיבת לפיד
זוהר גופר 2013 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אמיר גופר 1979 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
גלעד הוניג 2002 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יאיר קלעי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארז קלעי 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיכל ששון 1974 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) גמאני רצה
מאיר שריבר 1953 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שירן ורסנו 1985 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רואי דר 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
הראל דר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיל דר 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מאור דר 2018 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אופיר ברדיס 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית ברדיס 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל ברדיס 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הדר כרמי 2009 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Allout
נעמי קלניצקי 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר זרביב 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי גיא 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אולג קלניצקי 1982 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גלי יניב 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שלומי יניב 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דור הלוי 1994 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שמעון אוקנין 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run2tri
אור סידוף 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מתן סידוף 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אסתי אקי 2004 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
רוי דר 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
צבי דר 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניאל בר מימון 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל בר מימון 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שקד פרנק 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה שיסגל 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גל פרנק 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שקד עזרא 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלעד שיסגל 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רוני טלמור 1972 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ניר קלפ 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הראל ואטנמכר 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכאל ואטנמכר 1977 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) Run2Tri
שגיא רושה גביזון 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סיון שקד 1983 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איל גבעון 1963 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נעמי גלברט 1967 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עדי שחר 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביב פרסמן 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי בית ספר אבני חן
עידו שחר 1983 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דן שחר 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דן פרסמן 2016 זכר מקצה אפרוחים 300 מ' בית ספר אבני חן
אנה פרסמן 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מור שחר 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
קובי וינטר 1965 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
תמר פלדמן 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אבני חן
מעיין פלדמן 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אבני חן
מורן פלדמן 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי אבני חן
שרית ענבי 1978 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) טל כרמל
דניאל רזי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לביא דביר 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל אמיר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הדס גיל 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר אבני חן
שני שטינברג 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שיר שטינברג 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שי אזגורי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדן אזגורי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה סלע 1999 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אסף גיל 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
Elly Waller 1966 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עזרא פינקלשטיין 1998 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אופיר דמרי 1970 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עופרי דמרי 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דן נצר 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) מעוז
ערן רוזמן 1967 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Anatomic
יוסף אנג'ל 1945 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלעד שלום 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יואב שלום 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא רוזמן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טל כהן 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דמיטרי קזיניק 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
Dmitriy Kazinik 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אווה קזיניק 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יאן קזיניק 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הראל חכים 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גבי חכים 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רונן שטינמץ 1965 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתן שטינמץ 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירה ביבס 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי קרוספיט מודיעין
אופק ביבס קורן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ירין סרור 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) כרמים
יובל ולדמן 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שי פרידריקס 2013 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מתן פרידריקס 2015 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אביב פרידריקס 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רחל פרידריקס 1980 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אדריאן סקסון 1981 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אוריה פרנקו 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רננה פרנקו 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן זילצר שולמן 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירה מגרפטה 2003 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עשהאל משה 1980 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נגה משה 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דין שלמקוביץ 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
ישי חציר 1963 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Ori Shachar 2002 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתן סקייסט 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מירית חממי 1980 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run4fun
איתן הירשפלד 1984 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Jozef Zilberman 1997 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
הדר חתם 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
מיכל סיני 1980 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
גיל חתם 1973 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
עידן לוי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
און מינץ 1960 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Anatomic
ריי זלינגר 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
שובל שני 1997 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עומר שני 2001 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מאיר ענתר 1969 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) Run4fun
חגית ענתר 1970 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run4fun
רוברט סילברמן 1957 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
גונן בן יצחק 1971 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Inbar Shmilovitz 1975 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run4fun
יואב פנסו 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניר פנסו 1972 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עומר בוזי 1989 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית בוזי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שיר בוזי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאת דהוקרקר 1975 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
משה דהוקרקר 1974 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
טליה פונק 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמר גרונדלנד 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
נתן גרונדלנד 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אביתר גאנוניאן 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליבי גאנוניאן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אחינעם גאנוניאן 1989 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהושע פומרנץ 1990 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עמלי פומרנץ 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן פומרנץ 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ירון פומרנץ 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
מישל פומרנץ 1989 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
זיו גייר 1996 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עיטם גלינרט 2013 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עמית כבסה 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איציק כבסה 1988 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נדב שרמן 1982 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נטע טסמה 2013 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
נועה טסמה 2015 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
רומן דוידוב 1988 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מרגרט דוידוב 2019 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אנה דוידוב 1990 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ארז מישר 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עמית מישר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גל מישר 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי קלפ 2006 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מטר עמית 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי עמית 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שי עמית 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הדס עמית 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יצחק מזרחי 1974 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליה מזרחי 2017 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אילנה גוטמן 1984 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
איתי אלון 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עדי סולומון 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יואב סולומון 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חגית סולומון 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אורי וסרמן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נוגה גרבינר 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) מעוז המכבים
אדם ארגמן 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ירדן ארגמן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדן ארגמן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
זהר ארגמן 1981 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאור ארגמן 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
זיו גרבינר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) מעוז המכבים
תומר בן אשר 1977 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נטע גרבינר 1983 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) מעוז טריאתלון
עמית גרבינר 1983 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) מעוז המכבים
נועם קוסובסקי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחר קוסובסקי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מצליח קול 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאל קול 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית ליסון 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה ליסון 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומר אמיר 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שלווה קטלר 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
טל שטרק 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועם בלזברג 1970 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מאיה בלזברג 2000 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אליאור לבוביץ 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופק לבוביץ 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמיתי לבוביץ 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תומר לבוביץ 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
לבנת לבוביץ 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
איילת פורת 1973 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אבי פרטוש 1982 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
שחר מנס 2016 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
עדי לוי 2007 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) All-Out
אסף גנור 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אירית שור 1976 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עומר דאו 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדן דאו 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שני דאו 1976 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליהי לוינזון 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נוגה לוינזון 2019 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
פלג ניימן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גנית סגל 1981 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מקסים ניימן 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עופר סגל 1975 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מתן סגל 2010 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
יאיר סגל 2013 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ארז סגל 2015 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אבישג ספורטה 2008 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מיקה מילין 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי היובל
רונה מילין 2019 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) היובל
ליאורה מילין 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
תום מילין 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלנתן שלם אלדר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גלעד קינן 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) SAP
אורי אלדר 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלאור אלדר 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מוריה אלדר 1992 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
הדס קרמיזי 2006 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר גואטה 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופק גואטה 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסף בן דב 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) THE BEN DOV'S
לירן גואטה 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הדס בן דב 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) THE BEN DOV'S
אדוה בן דב 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי THE BEN DOV'S
יובל בן דב 1973 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי THE BEN DOV'S
אביטל חורי 1986 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ירדן גולדשטיין 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר אלונים
אפיק איטח 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא זקן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שני איטח 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביגיל קוקה אשכנזי 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ירדן קוקה אשכנזי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שני גיא 1983 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אופיר חצרוני 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי גורבן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בי"ס אלונים
קרלוס חיון 1978 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) חיונים
יואב חיון 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) החיונים
אליה זמירי 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
חיים מכלוף 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי משפחת מכלוף
שלהבת שמחה מכלוף 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) משפחת מכלוף
הלל בראשית מכלוף 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) משפחת מכלוף
מנוחה מכלוף 1987 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ' משפחת מכלוף
גפן אריאל מכלוף 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ' משפחת מכלוף
גיא כהן 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אילון כהן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר כהן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חזי מועלם 1965 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) דרך הריצה
עידו חשאיי 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אייל חשאיי 1985 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) forest run
ליאור אלדד 1986 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רומי שועלי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מרב שועלי 1969 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל אהרון 1986 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עוז לוי 2013 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
נילי תעיזי 1973 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איילת לוין 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן לוין 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתן אילות 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שובל כהן 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חושן יוסיאן 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אימרי פרץ 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ריף שטרית 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לילך קליימן 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שמעיה רוזנבלט 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלירן פרץ 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
רום ברץ 1994 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עמית אפרתי 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אבני חן
אופיר אפרתי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אבני חן
אורי אפרתי 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עירוני ג מוטה גור
לביא בהיר 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) היובל
עמרי בהיר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) היובל
בן פחימה שטפמן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמה פחימה שטפמן 2019 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אורנה חורהאוס 1958 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אילנה ליבמן 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עטרה ליבמן 1978 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דוד ליבמן 1972 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
קובי ליבמן 2010 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאלה ליבמן 2011 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתמר לוי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהונתן לוי 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיה פלד 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שלו פריד 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נווה פריד 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
צור פריד 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם פריד 1977 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליעד יוסף 2015 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
בני יוסף 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שיר גבאי 1991 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
טל מגידיש 1991 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתי מגידיש 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יואב מגידיש 2019 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית הוד 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טליה קאו 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועה ויניק 1970 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רונן ויניק 1963 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מיכל רוזן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר יזמ"ה
אבי רוזן 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עוז נאסה 2005 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו נאסה 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיטל נאסה 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עמרי ברסי רווח 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Chen Scheuermann 1986 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גאיה בוזגלו 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון בוזגלו 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
קרן בוזגלו 1980 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלרן בוזגלו 1978 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן זוסמן 1979 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אריאל זוסמן 2008 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אורי כהן פרח אלדזים 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופיר מסלאתי 2018 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עילאי טל 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רז מסלאתי 1986 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
David Maron 1974 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אליה טל 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שירן טל 1991 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נדב אזולאי 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עירוני א
הגר זילברשטיין 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
גלי זילברשטיין 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יותם זילברשטיין 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שקד בירמן 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עירית מימון 1965 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן
שני מרגוליס 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי אבני חן
אמיר פלדמן 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עירוני ג'
אבי פלדמן 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי אבני חן
עומר גיל 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלעד זקן 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית הספר עירוני א
אריאל גרשון 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאן גרשון 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אור חיים גרשון 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן גרשון 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אודליה זלצמן גרשון 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
גיא דויטש 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רותו צרפתי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועה צרפתי 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
כרמל אלפאסי 2001 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
שירה פריד 1990 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יונתן דקל 1981 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דנה שמיר 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
לביא שמיר 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גרי שמיר 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
תמר וולף 1989 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ורוניקה טויג 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מוריה אלפאסי 2004 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עוז זבדי 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליבנת גבריאל שמחי 1985 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) OL Run
לייה דריאגין 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
‫אריאל רז‬‎ 2005 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רותם פרנק 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
גפן רביב 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שקד רביב 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסף רביב 1989 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ענבר רביב 1989 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית רום 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רותם רום 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שקד רום 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלמוג רום 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בת ציון רום 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
קובי רום 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
MARGA HAYOSH-MILEVSKI 1962 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) הסוללים ירושלים
איתי בירנבאום 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עילם כהן 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מרגה היוש-מילבסקי 1962 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) הסוללים ירושליט
SAM HENDLER 1946 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) הסוללים ירושלים
לני גלזר 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אורי סיני 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם סיני 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי משה 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסף משה 1986 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אלה דביר 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי דביר 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמיר דביר 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יובל קוזי 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עידו אבידן 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יונתן קוזי 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר אבידן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה מאסס 2016 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
מאור מאסס 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דינה נעים 1983 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהונתן קליין 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חני קליין 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאם בראונשטיין 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
קים בראונשטיין 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אדם קשמה 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית בראונשטיין 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
עומר קשמה 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נעמה בראונשטיין 1987 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
דור קשמה 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה קשמה 2019 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומרי כהן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל כהן 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
משה כהן 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נויה יונה 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמיתי שאיר צבי 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי משואת נריה
יונתן קוגניצקי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שי קוגניצקי 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
זוהר גנות 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדו גנות 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נעמה שומר 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אביגיל שומר 2014 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אנדרי שומר 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליעד עמנואל 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דורון לשץ 1967 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דגנית לשץ 1968 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
גיל בנדק 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
פבל קסלמן 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
בנימין קסלמן 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדן קסלמן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Shahar Gabay 1987 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ורדית פורת 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Manny Allen 1939 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
בארי חיים מרחבי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיל מרחבי 1973 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל פלוטקין 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Moriah Koch 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רועי גוז 1997 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאור גוז 1999 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אביגיל ביטון 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר חופים
גבריאל אמרגי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניר ביטון 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליה ביטון 2018 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
סלומון אמרגי 1974 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
טל סידו 1990 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אריאל ואקנין 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חגי מאירי 1966 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Anatomic
חגי מאירי 1966 זכר מקצה אפרוחים 300 מ' Anatomic
נעם דאו 2009 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
זיו אברמוביץ 1975 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רון אברמוביץ 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי אורן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שי מור 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יותם מור 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אמיתי אורן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן עזרן 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה אורן 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל עזרן 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יותם אורן 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נחום אלבאום 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שון פוזאילוב 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הילי חורש 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל ינאי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ערן ינאי 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביטל ינאי 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אדם אברמוביץ' 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גבע אברמוביץ' 2020 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מרינה גוטמן אברמוביץ' 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליזה עזרן 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יוסי עזרן 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שי טויג 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עתי אבשלום טויג 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאן טויג 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דליה כהן 1976 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מאיה אוקנין 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיקה אוקנין 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דורון כהן 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן כהן 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן קורן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל קורן 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
מיה בר לב 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אייל בר לב 1974 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
בוריס ברכובסקי 1950 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איציק שהרבני 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתי צרפתי 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סימה שהרבני 1977 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
עמית שהרבני 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי שהרבני 2016 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
גבע בן יצחק 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון בן יצחק 2004 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נדב איתן 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עירוני ג
שחר בן אודיז 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאור בן אודיז 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אור בנימיני 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיל שטרנברג 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל בנימיני 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בניה שטרנברג 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם בן נון 2013 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יובל בן נון 2015 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אורי ויזל 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אופק
יונדב שטרנברג 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טליה שטרנברג 2019 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ידידה שטרנברג 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
צביקה שטרנברג 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלה ביטראן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נוגה ביטראן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איציק ביטראן 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עידו דביר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תום דביר 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלונה דביר 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית דביר 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
פני קזז 1981 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהונתן מיכאל מונשי 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל נתן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) נתןןן
נויה נתן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) נתןןן
עדי נתן 1981 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) נתןןן
אדר ויזל 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אופק
שי לי ויזל 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אופק
רונן הגדוש 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רונן הגדוש 1973 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אליסון סבג 1991 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עומר נאור 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלעד שפיר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון חליווה 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירי זיגלר 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל זיגלר 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירי זיגלר 1988 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נתי זיגלר 1985 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל שרמן 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועם גריינר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לילי גריינר 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יאיר יבלוביץ 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
בארי קהתי 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדיאל יבלוביץ 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יעל זיגלר 2020 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נרקיס דוכס 1973 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) padagis
אורן יעיש 1976 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) PADAGIS
יאיר טובול 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
זוהר שרון טובול 1971 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יניב טובול 1975 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מוריה בורוכוב 2016 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
שקד אלפרן מינץ 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידן לוי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עילי דרור 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירה דרור 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נעמה יוסף 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איציק יוסף 1974 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נגה שאלתיאל 2001 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאן אלה 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דורי אלה 1989 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Assaf Maimon 1990 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עמית סרור 2012 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) כרמים
פול קיי 1978 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
קארה קיי 1979 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
תמר קורן 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר אלונים
עמנואח רופרנו 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עדן רופרנו 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור דניאל 2017 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
מאור איבגי 2017 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
רפאל איבגי 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
דור דניאל 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
מעיין דניאל 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
nathan shor 1968 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אברהם טננבוים 1960 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
שי טננבוים 1998 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
יפתח פרנק 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לביא פרנק 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמה פיגלרציק 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הילי פיגלרציק 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טל פיגלרציק 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
גאיה שלו 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נוגה שלו 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אדר שלו 1990 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאור שלו 1990 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורית מזרחי 1982 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יורם לוי 1947 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
הילה נעמת 1989 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נבו צין 2016 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אביב צין 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריה צירטוב 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גיא שאולסקי 1977 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מיכאל לולקו 1989 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אגם ליבנה 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יונתן יניב 2016 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אופיר בוגנים 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) חופים
דיויד גולדשטיין 1977 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אמרי יניב 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אליאור בוגנים 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
רומי בוגנים 2019 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמנון הלפמן 1993 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מאור בסון 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אבי בסון 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אילן מצא 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביאל נאייר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלי שטרית 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run2tri
רותם קלרו 1983 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
סמדר שטרית 1979 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run2tri
גאיה בן שושן-ברבי 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אור אוסי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) שיבולים כיתה ה׳2
הראל אוסי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) שיבולים כיתה ב׳1
צחי אוסי 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל שרון 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דבע בן ארצי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בארי אלבז 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גדעון ליבזון 1941 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) אין
איתי בן ארצי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר שרון 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכאל אלבז 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
לירון שרון 1986 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיה כ"ץ 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעה מזרחי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחריה כ"ץ 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אילה מזרחי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גדעון ליבזון 1941 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) אין
יעקב שמולביץ 1946 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עודד מזרחי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי בן ישראל 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נועה כ"ץ 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עילי בשור 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
לינוי מזרחי 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ספי בן ישראל 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אסתר כ"ץ 1981 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אריאל מזרחי 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיה בן ישראל 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
איתן בן ישראל 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
לוטם פירו 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
חזי שמעיה 1989 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי 0523281704
אנטון דרוך 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גילי פירו 2018 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יובל דרוך 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית דרוך 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גדעון שגיא 1977 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאת מונשי 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שי יצחק שגיא 2009 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
הראל פת שמעיה 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נהוראי פרץ 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
לימאי פרץ 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רונית כנפו 1971 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן בריאות וכושר
עילאי פרץ 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהלי בר-און 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל בר-און 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדו בר און 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
הילה בר- און 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
לביא קוזלובסקי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רוני בר-און 1948 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עופרי ליבנה 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גוון ירון שוורץ 2020 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מנעד ירון שוורץ 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דוד אדרי 1979 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ענבר קוזלובסקי 1974 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל לוי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איילה לוי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי טישלר 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלון שחם 1981 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יעקב רוז 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) כל יום הוא יום טוב במיוחד היום
דניאל רוז 1977 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) כל יום הוא יום טוב במיוחד היום
שלמה תוסייה כהן 1972 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נדב רוז 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) כל יום הוא יום טוב במיוחד היום
דוד קומידי 1968 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יובל גרנות 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלחנדרו שטיינברג 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עידו גרנות 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נווה סבר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רוני וייס 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אביב וייס 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יואב וייס 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
בנימין ברומנד 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהונתן ברומנד 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
זאב מילר 1978 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אילה אונגר 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתן מילר 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכאל ברומנד 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יואב מילר 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר מילר 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רותם יעקובי כהן 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
ליאור יעקבי כהן 2019 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
ברק בהר 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר רמון
גדעון דנינו 1982 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
כרמית ביבס 1973 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שמעון ביבס 1974 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אביב שולב 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שמרית פרידמן-שולב 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עפרי מנשה 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל מנשה 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל שנער 1967 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאור אורמן 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיקה אורמן 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יובל זהבי 2002 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מעיין רוסין צייכנר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נוי חן 1998 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
לירוי אנאטון 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמנואל נקצ'ה פולאט 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל נקצ'ה פולאט 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אבי תורג'מן 1964 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אין
עופר טיבי 1966 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהלי עברי 2011 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
גלעד עברי 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליבי עברי 2017 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועה עברי 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ירון עברי 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יותם צורף 2010 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נאוה בן משה 1963 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן
אריאל קרמר 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
חיים קרמר 1969 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
לירון חכימי 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ֿאלון פלשבסקי 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
טל פלשבסקי 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אגם חכימי 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה דנינו 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם חכימי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עודי דנינו 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
קובי חכימי 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עופרי דנינו 2020 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גלי חכימי 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
פלג רוסין צייכנר 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תומר רוסין צייכנר 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נטע עוזרי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יאנה עוזרי 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עידו טויזר 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
יסמין אלט 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיה אלט 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניאל אלט 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דור גז 1994 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
זאב גדעון לוי מזלום 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
גלית רוב 1974 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אוה זאלן 1978 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהודית נודל 1951 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אסף שבתאי 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר גלבוע 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי גלבוע 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יוחאי גלבוע 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
Yossi Meir 1973 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
גלעד מאיר 2011 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עמית אלקיים 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אילנה אלקיים 1963 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אמיר ביסמוט 1980 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נבו ביסמוט 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אליה ויגוצקי 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית מיכאל מונשי 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גיל אורבך 2017 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יונתן ורסנו 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אלונה זוסמן 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
שי אוחנה 2001 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אין
אורית אלימלך זוסמן 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
דביר ורסנו 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
דריה שבס 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא שבס 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופיר חמו 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניאל שבס 1978 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
בועז שבס 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גיא תורג׳מן 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רותם אימבר 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שני אימבר 2011 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ניר אימבר 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ענת בן חור 1977 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
תומר בן דרור 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נעמה בן דרור 2010 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
Arbel Hallawa 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עירוני א
Beeri Hallawa 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) חוט השני
גיא חלואה 1977 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שהם ריין 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עמית אלישע 2011 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נועם מרום 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניב תנא 1984 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דורון תנא 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר תנא 2019 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליהיא ונונו 2006 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Oran Oshri 1995 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלי טאובר 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) משה רוזנבלום מאמן ריצה
ליבי כהן 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
זיו וחדתי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא וחדתי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסף וחדתי 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נתן פרידמן 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל אבן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל פרידמן 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אליעזר אבן 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ינאי אגמי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) קשת
איתי הרשברג 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביעד בר 1978 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יוסף אגמי 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נטע הרשברג 2007 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נהוראי טליאס 2007 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גלעד פלטיאל 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אריאל
ארטיום בלייב 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עדין סינקלר 2012 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלכס ביליק 1985 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן
זמיר פלטיאל 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
Adam SInclair 1974 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
הדר גליקמן 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חיה גליקמן 1979 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נעמי שלו 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ביהס אלונים
יאיר שלו 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי שלווס
יאיר פינס 1979 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אביגיל פינפינס 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהונתן פינס 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רינה הירש 1984 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יעל פינס 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניר צ'יפרוט 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אדם ביליק 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) All Out
אילון ארי ביליק 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) משפחת ביליק
דפנה D-HR לרמן דביר 1974 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run4fun
אורי חסיד 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל חסיד 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יוסי חסיד 1989 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
איתם ביגל 1982 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ארי ביגל 2010 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רומי גולדשטיין 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
רם אזרח 1965 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עמית בוזגלו 1993 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שי בלימן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
משה נגר 1997 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אברהם סקוצילס 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
יואב בלימן 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
גולדי סקוצילס 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אהרון סקוצילס 2010 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהושע סקוצילס 2011 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אברהם חושן 1967 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אריאלה סקוצילס 1988 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גלי פישר 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דורות
מיכאל סקוצילס 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
יובל דגן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלמוג אדן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי אדן 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
זוהר לוי 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופיר דגן 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יגאל יהודה 1957 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ענת דגן 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיכל לוי 1976 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Sharon Blumberg 1976 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יפית ביבס 1972 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאור בן יאיר 1977 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עירא מרמורשטיין 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יובל שורץ 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמר נג'אר 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אליה נג'אר 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עזרא נג'אר 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גבריאל פולטינסקי 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שמואל נג'אר 1979 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יעקב ביליג 2005 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהונתן פולטינסקי 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועה מרמורשטיין 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכאלה פולטינסקי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלי פולטינסקי 1973 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שירה לורבר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביב לורבר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא פנירי 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור לורבר 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לביא אסרף 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל פנירי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא מרמורשטיין 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נורית אדן 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רות שיילור 1983 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
רקפת לורבר 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית פנירי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נבו אסרף 2019 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שרי שמר 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שקד אסרף 2019 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אסף זאבי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רינת אסרף 1989 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רותם פנירי 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאור אסרף 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
לירון זאבי 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהלי יפתח 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי אלונים
יניב לורבר 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מאיה ויצמן 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלעד ויצמן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Bernard Wolfberg 1943 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עידן יאיר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ד"ר דב בירן 1964 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) מרפאה בירן
עמית יאיר 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דוד דניאלי 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
זאב בן-יוסף 1941 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אושרי מנשה 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אסתר דניאלי 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עידן דניאלי 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יעל לביא 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עופר לביא 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דליה ביגל 1984 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
דניאל אסולין 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור דב ביגל 2017 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
יובל אסולין 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחר אסולין 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
Nicholas Stone 1977 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
Netanel Stone 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Noa Stone 2015 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
טל מלמד 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אופרי מאיר 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר עמית
עומר מלמד 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דר מאיר 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר עמית
מאיה מלמד 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שגב מאיר 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר מו"ר
הילה מאיר 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי עם הילדים
איציק קרקו 1953 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אוהד ויזל 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אור סרור ויסלר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא סרור ויסלר 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Caleb Marks 2005 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Uri Marks 1974 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Efrat Viesler 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אופיר סרור ויסלר 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלה ליבוביץ' 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
יפתח ליבוביץ' 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתי גן רווה 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
איתי אלוני 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניר אלוני 1973 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עילאי אלמליח 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
שקד עזרא 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
yafit hayoun 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניצן זאבי 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שי מלמד 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהב פנחס 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון אוחנה 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביגיל אוחנה 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נתנאל אוחנה 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דרור שפיגלמן 2008 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי בית ספר דורות
אליה אבידני 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אורטל אבידני 1986 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
תומר זיסו 1997 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יהלי אבידני 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דורון אבידני 1971 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
טליה וירטשפטר 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בנימין וירטשפטר 2000 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
איתן דיאמנשטיין 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל דיאמנשטיין 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
זיו קרן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי קרן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סופי סילברשטיין 1977 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עמית קרן 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אדם סילברשטיין 1976 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רון סוקולסקיי 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אראל אלמליח 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ' 2024
עילאי אראל 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי אראל 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סער אראל 1974 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אילן כהן ניסן 1972 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אדוה כהן ניסן 1974 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דניאל סיבוני 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי דורות
ניצן פנחס 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אשר שדה 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
זיו קוניץ 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הדס פומרנץ 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי קוניץ 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אופיר פומרנץ 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דקלה פומרנץ 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביחי קוניץ 1997 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שי קוניץ 1972 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נעם שלומאי קוניץ 1998 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רועי אמיר 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עלמה מאיר 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איציק אמיר 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יצחק סדיה 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עובדיה ישראלי 1945 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) משטרה
ניר שדה 1964 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מריאנה שדה 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתן סדיה 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאם שדה 2020 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אשר גבריאל שדה 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתן מורדקוביץ 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר מורדקוביץ 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל מורדקוביץ 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדו גרונר 1971 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אסתר מורדקוביץ 1989 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אורן מורדקוביץ 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
תמרה שם טוב 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אווה קלניצקי 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אור נחום 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שי פלח 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שקד פלח 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
קורל פלח 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאן פלח 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליטל פלח 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניאל גוטסמן 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) מעוז המכבים
עמית גוטסמן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) מעוז המכבים
שני קלימוביצקי 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל לביא 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טליה מנשריאן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורון אריה יפרח 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור לביא 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לירון מנשריאן 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נעמה מזל יפרח 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ירון מנשריאן 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מורן לביא 1985 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
eliyahu ifrah 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומר לקס 1982 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתן לייקוב 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביגיל רודל 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהב אברהם 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אלונים
אורי לאוב 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אלונים
יואב לאוב 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אלונים
דיתי לאוב 1974 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
משה לאוב 1975 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
צופיה לוי 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) Maoz
מייקי לוי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) Maoz
אליענה לוי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) Maoz
אורעד חורי 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אוריאן חורי 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
דניאל ברוקר 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ארץ מולדת
לייה ברוקר 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ארץ מולדת
נויה ברוקר 2019 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ' ארץ מולדת
טל לוי דיאמנשטיין 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
טל דיאמנשטיין 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
DANIEL AMIR 1971 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יונתן רוסמן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סער רוסמן 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עומרי לביא 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נטע לביא 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן לביא 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ראם אברהם 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דביר גור 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אורי רבין 2017 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אלמה רבין 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עינב רבין 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניאל בלייב 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מאיה שחר 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ביס' דורות
שירה שחר 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ביס' דורות
דרור שחר 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רביד שחר 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עידו רוטשילד 1986 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
איתי קזז 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומרי רון 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלעד אלרט 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון אלרט 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליליה בורוכוב 1983 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
יעקב בורוכוב 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהלי טייב 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חיים טייב 1974 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאור קרפ 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נורית קרפ 1974 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביאור קלנג 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיטל המי 1978 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יערה מאירסון 2017 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
יותם מאערסון 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ' 2024
מעיין צדיק 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית דמרי 1995 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהודה דמרי 1945 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דור אוחיון 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ירדן אוחיון 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם דיין 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לילי בראון 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אור שביט 2008 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עדן דנן 1982 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
צבי חיון 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) קשת
אביב יזהר גנדלר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביב חיון 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) קשת
נועה יזהר גנדלר 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניצן ויסמן 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איל ויסמן 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
מאיה סרלין 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
איתן אלפרט 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
ירדן מילר 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אייל איש שלום 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אריאל קובליו 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה קובליו 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר קובליו 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אוהד מינץ 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
זוהר מינץ 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יקיר סטיין 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מעין סטיין 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דוד סטיין 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אביגיל סטיין 1988 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ירדן שורץ 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לביא מקניק 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
זאב מקניק 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומרי ישי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית ישי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אבי מקניק 1981 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אדווה מזרחי ישי 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
Idan Amsalem 1984 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ארבל ארד 2015 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אלה ארד 2017 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
ימית גיל 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלעד גיל 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאל גיל 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נתנאל גיל 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה אסתר גיל 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה הלר 2006 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא הלר 1973 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
רינה בר דוד 1977 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
הלל בר דוד 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מתן בר דוד 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Ariel Lewis 1989 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
שירה שרעבי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) משואות נריה
דין מלאכי 1994 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
רותם משה 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) רמון
מורן משה חנציס 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אמרי לוי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו בשור 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל אליהו גבאי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) יחד
עמית נעמתי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) שיבולים
עמית בר קורלי 2011 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) מעוז טריאתלון
אמיתי גמליאלי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דן נעמתי 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי שיבולים
לירום חיון 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמר גבאי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) יחד
אלינור קלצ'קין 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאור חיון 1975 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ספי גבאי 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דור דמרי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רום דמרי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו דמרי 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אודליה ביטון 1969 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליה אוחנה 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דינה אוחנה 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דוד בן שלום 1966 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
בן כץ 1985 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
לביא גור 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
הדס גבאי 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועם נאור 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אליה לוי 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) שיבולים
sharon barnett 1974 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן
נטע שמש 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי אברגל 1975 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיטל בן דוד 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שי לי אברגל 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתי בן דוד 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמרה בן דוד 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל בן דוד 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רפאל יונגר 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
דן יונגר 1989 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נועם קזז 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שי קזז 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהב גלילי זאבי 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמיר שמידט 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יערה שמידט 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דולב שמידט 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הילה שמש 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נעמי מינקה 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכה מינקה 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גלעד ישראלי 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
מאור ישראלי 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי ישראלי 2007 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בועז חביביאן 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
רענן פרסקי 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רעות אלהרר 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איריס וייל 1970 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שחר אלפסי 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעם אלפסי 1972 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אייל גפני 2011 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) מעוז
הילה גפני 1975 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) מעוז
שיינה לנון 2009 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
טובה לנון 1980 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רפאל חביביאן 2014 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
שחר הר שושנים 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
שירלי וייס 2004 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהושע לנון 1980 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עזרא לנון 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אמית בנים
רון שמר 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אודליה מיכאלובסקי 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סופיה פדורוק 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אליאור רוסו 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהושוע בן הוד 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מרים נל 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הדסה ינון 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חנה אונדריצ'ק 2010 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
חנה אונדריצ'ק 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גבריאל לואיס 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יואל רוסו 1983 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
גבריאל גלב אגמריאנץ 1989 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שיר בראון 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עופרי בראון 2019 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי בראון 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גולי בראון 2020 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יאיר מזרחי 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
ליאת שניצר בראון 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שון חזן 1993 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עמוס כץ 1955 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אלעד אבידן 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
מאיה חילו 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל ששון 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביתר דר 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
רחל מרון 1973 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עידן שמואל כהן 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביב כהן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה מלניק 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איל מלניק 1980 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלה כהן 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון דויטש 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לרום דויטש 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
גל בורובוי 2001 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אורי אלקובי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בלה מרון 2018 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
זק מרון 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי אדרי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאת אדרי 1973 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
בן מרון 2002 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורית אהרון 1969 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יהונתן אמרגי 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אייל קדמי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיר קדמי 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נבו בנקר 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אלירן מוזר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חנה לביק 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ורד מוזר 1975 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יואבי שילו 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיה לס 1976 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נדב עקירב 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופק עקירב 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יניב עקירב 1980 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
טל עקירב 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
יונתן אנקרי 1984 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שקד עקירב 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
מאור עקירב 2019 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אופיר זחטר 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
מוריאל דרעי 2003 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
Martine Alperstein 1972 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Matanel Ross 2004 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
לירן עבדיה 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Hallel Ross 2006 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Yitzhak Maron 1941 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Eliezer Alperstein 1957 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דניאל חמיאס 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ליאם חמיאס 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שני וכטר 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
טל וכטר 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אורי שכטר 2013 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אסנת שכטר 1971 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיה אלב 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עילאי אלב 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעמה ברק 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עידנים
נגה פרנקל 2015 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אלון פרנקל 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
גוני פרנקל 1983 זכר מקצה אפרוחים 300 מ' 2024
עדי טאיטו פרנקל 1986 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אבי לבטון 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נאור אברהם 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רומי לוזון 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דורין לוזון 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר חופים
אביאל בן יוסף 1986 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יהלי לוי 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביב לוי 2020 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיר לוי 1984 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל שחם 2017 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
רועי פייסט 2003 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
גל פייסט 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עלמה שורקה 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה שורקה 2020 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יואב יצחקי 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
ארז דרורי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל חוגרי 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
ענבר גוז 1996 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מאיר גרבובסקי 1993 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נריה בן שאול 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הראל בן שאול 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שליו אלפסי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
כפיר גולדהמר 1979 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עידו בונט 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו יעקבסון 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אימרי בונט 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Yoni B.S. 1986 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ניר בונט 1983 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
מיכל יוספי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) מעוז המכבים
דפנה בונט 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נוגה יוספי 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איל יעקבסון 1970 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נוגה סרי 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יניב יוספי 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי סרי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועה עמוסי 1969 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ענת סרי 1973 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עדי לב 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא נתן 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה לב 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו נתן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומרי מן 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נמרוד נתן 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יאיר עידו שמעיה 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופיר לב 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא לב 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יניב מוסאי 1978 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מתן עצמון 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אמרי עצמון 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית ים 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רון פרס 2008 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי עירוני ד
מרק פרס 2008 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי עירוני ד
אתי הרוש 1966 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליהיא קיסלוביץ 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכל קיסלוביץ 1978 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית רנדלשטיין 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גסטון רנדלשטיין 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איגור בירקן 1971 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
הדר ארז 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופיר ארז 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכל שורץ 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עילי בן שושן 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו בן שושן 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שמעון אוחנה 1969 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתי אוחנה 2011 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דן אגוזי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יעל אגוזי 2014 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
איתן כספי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו אגוזי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל דגן 1975 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נעמה דגן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סער אגוזי 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דור אלטורה 1979 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) ג'נסל
אלון כהן 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) ג'נסל
ליבי כהן 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית הספר יחד
שלי זרגרי 1965 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ' ג'נסל
אסף סבנטו 1985 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) ג'נסל
יאיר ויסבום 1976 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) ג'נסל
רני רוזמרין 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון רוזמרין 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הילה בנט 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מתן מרמורשטיין 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
נופת בנט 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהב בנט 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תרצה טננבאום 1980 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
שיראל אמונה פרש 1999 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
חיים קגן 1951 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אלון אלחדד 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלי בנט 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רפאל אלחדד 1969 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריקה בנט 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועה אברהמי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהב שטראוס 1982 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) השטראוסים
כרמית שטראוס 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי השטראוסים
ינאי שטראוס 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) השטראוסים
אביגיל שטראוס 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) השטראוסים
דפנה שטראוס 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) השטראוסים
מיקה דוידסון 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דורות
כליל סייג 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אסף גולדשמיט 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסי מלדסי 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מעיין גולדשמיט 2015 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
איתי גולדשמיט 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסי מלדסי 2013 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
קרן גולדשמיט 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אילן גולדשמיט 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עדי טומלק 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורן טומלק 1969 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אוהד דהן 2017 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
תהילה שלמה 2007 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תומר דהן 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לימור שחק 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יעל גולדשטיין 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) Run4Fun
עדי פוזנר 1998 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נועם קוצ'ינסקי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי קוצ'ינסקי 1979 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גל אהרון 1988 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אביגיל מרגוליס 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עדי מרגוליס 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ירון רפופורט 1968 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יעל הראתי 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומר נחמיה 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
מאשה לזרבה 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דורות
orit ferera 1983 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) Olrun
פולינה גורבן 1974 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ליאו איקובסקי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמה איקובסקי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Shir Grizim 1988 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) OlRun
איתן אלישע 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אנה פרס 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ולדימיר פרס 1974 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נדב אגמון קליין 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עינב אגמון קליין 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהב אגמון קליין 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אוהד אגמון קליין 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלה שלו 2011 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי run4fun
דור אברהם 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון רונן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יפית לוי רונן 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
תום שמחה שועל 2000 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
תמר מזרחי 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נוגה מזרחי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידן קוניארסקי 2005 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איילה מזרחי 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עזר מזרחי 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביתר הלוי 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
שרה כהן 1973 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אברהם כהן 1999 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שיר קופר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארנון רווח 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי רווח 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נח שטאדל 2017 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
גיל קופר 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נוגה אחדות 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ב״יס רמון
חגית קופר 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עילאי אחדות 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בי״ס רמון
לישי אינטרטר 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ווילימקה דקורטה 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופיר גריף 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
לביא גריף 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ינאי גריף 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אליה זמירי 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הללי דביר 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בארי דביר 2020 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אוהד בן משה 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חיה ציפורה ניקולס צוקער 1968 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אדווה בן משה 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עידו זלצר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהונתן דריישפיץ 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גילה שבתאי 1976 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) חוט השני
אריאל דריישפיץ 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גילה שבתאי 1976 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי חוט השני
אילי דריישפיץ 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רחלי דריישפיץ 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רחלי דריישפיץ 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יואב קאשי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תהל דניאל 2013 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איילת רוט 1972 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דניאלה כהן 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
דויד קאשי 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) RUN2TRI
עידו סמל 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם סמל 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון חותם 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רותם פלד 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר אופק 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נגה אופק 1976 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מעיין זר 1993 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) מודיעין
סיגלית חכמתי 1964 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ארבל רוזנגרטן 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איילה פרימן 1976 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עופרי רוזנגרטן 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מתן שרעבי 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביעד גולדפינגר 1984 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נעה גולדפינגר 2013 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עילאי בנוני 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה פילו 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופיר ליטיצבר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הראל גורביץ 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר דורות
נטע ליטיצבר 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארז שלם 1991 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גיל ליטיצבר 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ערן גורביץ 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר דורות
עמית שרון 2017 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אורי שביט 1965 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתי שטיינברג 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) שיבולים
אדל שטיינברג 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) שיבולים
אופיר אילוביץ 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעם פינצי 1965 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) elinorun
רמי כהן 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
יעקב אילוביץ 1968 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
פול יעקבסון 1975 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גיא כהן 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אורי כהן ניסן 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רמי כהן 1980 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאל פנחס 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מריה גורבולסקי 1980 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ורה גורבולסקי 2009 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דניאל פנחס 1987 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
עלמה צויק 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גולן אהרוני מק 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אווה גורבולסקי 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נגה צויק 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יוחאי צויק 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
לביא אהרוני מק 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
קרן מק 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
תומר בן הרוש כהן 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר יסודי יחד
הדס בילואר 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל אוחנה 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ברוך בלוך 1971 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצי מודיעין
רוני דנק 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יונתן דנק 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
קובי דנק 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ליאל צרנוכוב 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רביד מיכאלי 1989 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתמר דנינו 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
שימי צרנוכוב 1989 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלעד אלימלך 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גדעון מאמו 1980 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גדעון מאמו 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יואב יצחקי 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
עידו יצחקי 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל דהן 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
איתמר נדב 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נדב בבני קדם 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמיר בבני קדם 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ינאי לילינטל 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
טליה לילינטל 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
תום רוגל 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי אבני חן
יהב שמש 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאב שמש 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאם חזן 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל פרחי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית חזן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר פרחי 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ארבל חזן 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה פרחי 2019 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יאנה עמבר 1981 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) Ambaronim
צבי זאב אברמוביץ 1950 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) anatomic
ליה אקלריאן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עלמה עינת אקלריאן 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ירין זליג 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שרון אקלריאן 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ציון אקלריאן 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רועי זליג 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
‫אבישי לוי‬‎ 1993 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מורן זליג 1992 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עדי זליג 1989 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רפאל אמיתי 2005 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסף שלכטר 1981 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אילן סבג 1964 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אלון נוימרק 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר עמית
ליהי כהן כנען 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניר גל 2007 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יואב גרשמן 1988 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
בן דויטש 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טל דויטש 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שגיא שוורצמן 1995 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניאל פרקש 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידן ליבשיץ 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
גנאדי חיוט 1958 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
הילה פרקש 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
הילה פרקש 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיכאל קבלו 2001 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלונה יעקבסון 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה דבורי יעקבסון 1974 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
תומר אברהם 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גילי ברוד 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
יאיר ברוד 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
יונתן ברוד 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
נטלי גלבוע 1991 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
Meitar Lavon 2002 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אביהוא חיים 1994 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יהונתן שלום 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ספיר זינגר 2009 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דני זינגר 1975 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מתן מיכאל ספיר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי דוד אלון 2020 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אבי פרטוש 1982 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אבנר בן-צבי 1954 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
סלה ליבטאג 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר הראל 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליעם הראל 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיכל מיטרני 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שני מיטרני 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן מיטרני 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אודי ספיר 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
יצחק מיטרני 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אושרת דלומי 1974 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עופרי דלומי 2006 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
assaf peor 1998 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) power run
אביב יצחקי 1989 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהל אוחנה 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
OHAD OHANA 1978 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יערה הורביץ 2006 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גל ממן 2003 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
הילדה ואזנה 1968 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
כרמל אהרוני 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עינת בנדט 1978 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיטב אלעזרה 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מרום אלעזרה 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה ביטון 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רוני רוזנבוים 2000 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דקל משה 1981 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) D.K.L Spinning Team
איתי שוקרון 2009 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דגן ליפשיץ 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
כרם ליפשיץ 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון ליפשיץ 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
Sebastian Zupnik 1973 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
Daniela Lachster 1974 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עדן ליבטאג 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גפן שביב 2008 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אהרון שביב 1979 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ארבל ליבטאג 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שקד רובינשטיין 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית רובינשטיין 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אניעם רובינשטיין 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רות רובינשטיין 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
זוהר סביון 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מעיין חזן 1986 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עלמה ישראל 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה אללוף אזובל 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר יזמה
ענת ישראל 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
בן אללוף אזובל 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית הספר יזמ״ה
סוזנה אזובל אללוף 1976 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניאל אללוף 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
הילי קורן 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דור אהרוני 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איציק קורן 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אוריה אריאל 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי דניאל 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יונתן אריאל 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גבע זנבל 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עירוני א
עברי זקן 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ענת קרקובסקי 1975 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אלייה זקן 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גלי יעקוב 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועה קרקובסקי 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכל קרקובסקי 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמיתי קרקובסקי 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עופרי ברוך 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהב ברוך 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי ברוך 1989 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
תומר משה 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורון בראל 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעמי ברנשטיין 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופק קוה 1998 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יאיר הנובר 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
הדס מלס 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
נועם מלס 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אלכסנדרה אסולין 1980 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שובל חזן 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) רמון
מיתר אנאטון 1994 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועה אברגל 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אבי זגורי 1959 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גלעד ארסלן 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצי מודיעין
הדס ערמון 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי ערמון 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמי ערמון 1977 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) run4fun
שקד סוקולובסקי 2005 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביגיל ג'יבלי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עילאי פרולינגר 1983 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) MAOZ
ליילה פרולינגר 2011 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) MAOZ
רוני שני 2006 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
כליל חדד 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
קובי פרולינגר 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי MAOZ
יהודה בטיטו 1992 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצי אדידס תל-אביב
רותם בן משה 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתן בן משה 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ברק פלורנטין 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
גיא אלול 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ביס חופים
טל אלול 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ביס חופים
ניר אלון 1990 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יונתן שאולזון 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מור כהן 1992 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גלעד שאולזון 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Kai Nagar 1998 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
תום גבריאל אציל 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עופרי אסתר אציל 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אילה ג'יבלי 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניר אציל 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יעל ג'יבלי 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אגם ג'יבלי 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
יניר ג'יבלי 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורון שלוו 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ורד ברגיג 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נחשון ברמן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ורד ברגיג 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יוכבד ברמן 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון ברמן 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שרה ברמן 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איליה נודלמן 1984 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נדב מזרחי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליהי מזרחי 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאה קרן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אילנית קרן 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליה גנדיניק 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אבני חן
גיא פחימה 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר שיבולים
מיקי פחימה 1972 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי בית ספר שיבולים
אביחי שמחון 1993 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
הודיה שמחון 1993 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
תהל נאומרק 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי אברהם 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי נאומרק 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאור נאומרק 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יאיר נאומרק 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רן אברהם 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אוריאן משה 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביב נאומרק 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ירון אחדות 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי בי"ס רמון
יעל משה 1988 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתי אלקיים 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יואב אלקיים 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור אלקיים 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עמית יצחק 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירן מאור אלקיים 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
בן נוסבאום 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
רפאל נוסבאום 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
רובין נוסבאום 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אלכסנדרה גנדל 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ניצן תמיר 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ענבר כץ 2017 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
עידו כץ 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
מירב תמיר 1971 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עדן גנדל 2010 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עדי גנדל 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אילן תמיר 1970 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
הילה וין 2006 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) סנונית
ראובני ברכה 1989 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
כרמל ברכה 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נימרוד ברכה 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
דרור הר אבן 2017 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אושרי הר אבן 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלעד סטביצקי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שוקי סטביצקי 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גומא אלעזרה 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נאיה אלעזרה 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חיים אלעזרה 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניאל גולדברג 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ארז גולדברג 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיתר בנימין 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכל דמרי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) מעוז המכבים
דניאל דמרי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעמי קפלן דמרי 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתן אברהם ורדיקה 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איב בראל 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תהילה כהן 2003 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אדיר ניאזוב 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומרי לוי 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יפתח ישראל 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
יאיר ישראל 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
מאיה ישראל 2009 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
מאור ישראל 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אביגיל שלומאי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עלמה שלומאי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בארי שלומאי 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור שלומאי 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דרור לוי 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי אלירז 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עמית
נועה קיסר 1982 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רננה קיסר 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רעות קיסר 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן קיסר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא בדש 1959 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run4fun
אורי נסימיאן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שיר נסימיאן 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שחר מקדסי סקיטל 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית הספר חופים כיתה א מודיעין
עידן ויזל 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל ויזל 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי ויזל 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
זיו ויזל 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי רוטשנקר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טיראן עבדוש 1967 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run4fun
שלומי נתנאל 1970 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עידו אלמליח 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהושע דילר 1992 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יאיר בן משה 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מירית בן משה 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
תניא שור 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גלעד קאופמן 2006 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אורי ברוך 2003 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
לייה הולצברג 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רום נגר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) יוזמה
בועז הולצברג 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
זיו נגר 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) יוזמה
זיו נגר 1984 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ' יוזמה
גיא כנעני 2003 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ברק נגר 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי יוזמה
Nurit Gur Arye 1971 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביה פרקל 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
יובל פרקל 1988 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
עידו אבישר קצלניק 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רוני יגל 1959 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אביאל מטבייב 2009 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דניאל אלפרוביץ 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עילאי אדרי 2009 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אילנית בן ימין 1974 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נחום אלבאום 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יעל אביב 2015 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
סרגיי גורלניק 1979 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלון ירדני 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמנון ירדני 1971 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורן מלניק 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נופר נחום 1995 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
רועי דרזי 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
Tzur Gerber 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Kerri Gerber 1978 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Benjamin Behrman 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
לירון אלימלך 1987 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גלי ירום 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יואב ירום 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניסים עוזיאל 1972 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אדם לביק 1967 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אלון אור-לי 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומר דניאל 1997 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
טל כהן 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אהוד אור-לי 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אילון יקיר 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אלמה אברהם 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסף כהן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טל אברהם 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שלו חזן 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
קובי חזן 1974 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
michal hayat 1976 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נועם גולן 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אושרי צאולקר 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיאל סולטן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אילן כהן 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ליה סולטן 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא קלקה 1995 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דניאל גולובורודסקי 2001 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עינת כהן 1980 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עומר ענבי 2009 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) מעוז תריאטלון
אביב ילינק 2004 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ישראל עזריאל 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
רועי פרננדס 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שלומי עידן 1982 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) 100-
עמית פרננדס 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חיים פרננדס 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלון לוי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאת לוי 1974 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלון רוט 1995 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהלי שגב 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יוני שגב 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
לונה אגמריאנץ 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נויה נעים 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לוקה אגמריאנץ 2016 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
ציארה אגמריאנץ 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אייל אלפסי 1998 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
בנימין נעים 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
טל עוזיאל 2003 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דניאל אברהם 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גיל רפאל אברהם 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
הילה לופו 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועה לופו 2004 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהודית בצלאל 2004 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
צוריאל סופר 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמיחי סופר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר סופר 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אור פלר 1988 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
הלל שוורץ 2013 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יהודה שוורץ 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אריה סופר 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אסתר סופר 1988 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רועי חותם 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורלי פרס 1964 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
רומי עמיר 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יותם אפלבאום 2008 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) אין
יואב אפלבאום 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אין
אביעד יארמק 1982 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
חן עמיר 1989 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אסי מלדסי 2008 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
גדעון מאמו 1980 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
רוני רוזנטל 1961 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
תומר מאמו 2013 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ג'ואנה קהתי 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רום אטלינגר 1999 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יונתן קהתי 1986 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
ניר שפירא 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי אבני חן
עידו חמד 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) יוזמה
איתי מזרחי 2009 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיכאל צריקובר 1990 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
משה חמד 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי יוזמה
פז דוד 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה דינור 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
Yair Nahum 1971 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יולי גנץ 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אגם כהן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אדר כהן 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלימור כהן 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יוני דרעי 1986 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן
אריאל גולדמן 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי גולדמן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נדב סבג 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
הילי סבג 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה נהרי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אוריה נהרי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה נהרי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה דרורי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
פרי נהרי 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליהי דרורי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נמרוד נהרי 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאב שבתאי דרורי 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שי דרורי 1987 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מעין דרורי 1988 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלון אלבראנס 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) רמון
נועם אלבראנס 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) רמון
אליענה אלבראנס 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי אין
בועז אלבראנס 1982 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אין
אופיר כספי 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי סולומון 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
שקד סולומון 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
איתן סולומון 1971 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ענת סוסן סולומון 1974 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נועה גולר 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אבי אשכנזי 1990 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יובל כספי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לילך כספי 1976 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רביב כספי 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומר גולברי 1992 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
רני ארגמן 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו רוזנפלד 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם רוזנפלד 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לימור ארגמן 1971 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אורי אהרוני 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עירוני א'
רן חיימוביץ 1979 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run2tri
יונתן פניגשטיין 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תום פניגשטיין 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיר כהן צדק 1968 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דניאל פניגשטיין 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ערן פניגשטיין 1980 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
משה בן ציון 1970 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עידו אופיר 1994 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נטע קוק 1998 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתמר בר אל עטר 1984 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דוד בן ציון 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאור בלומנטל 2002 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נועם סקינזס 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שי לי סקינזס 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עודד סקינזס 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עלמה פס 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יואב פס 2019 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
טל פס 1989 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מאור פס 1989 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איילת רם 2001 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ירדן הנדרי 1997 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נועם בסטר 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור מורלי 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דפי חן 1979 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יובל מורלי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דרור עמאר 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמיר עמאר 1974 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עופרי אלאב 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל אלאב 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אור אלאב 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דני פרג 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נחשון גילה 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עומר גילה 2005 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רון מתיא 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נסיה מתיא 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גלעד מנדלוביץ 1970 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) מינוס 100-
צילה אדר 1953 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אורן אדר 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
שחר אדר 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דרור אדר 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הילה שומר 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו שומר 1998 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דרור אדר 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אסנת דפנה 1977 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן
טום מצליח 1997 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן
ענת גרינשפן כהן 1988 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן
ניר שפר 1994 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
תמר בורקוף 2008 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דורית סופר 1972 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יובל גליקמן 2006 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יאיר גליקמן 2009 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליה גליקמן 2010 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אביאל סופר 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אילה גליקמן 2017 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אפרת גליקמן 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
Avi Hay-Levy 1987 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ברק גליקמן 1977 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דן דפנה 1974 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן
איתמר לוגסי 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי צצנה 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
פולינה כהן 1987 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
יריב כהן 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
לירן צצנה 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלה כהן 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לביא כהן 2019 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ערן חן 2010 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שרון חן 1976 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שחק הדרי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו חן 2007 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהונתן שפנר 2014 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
שקד שפנר 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אריאל גלבר 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לורנס מאיר 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רותם גלבר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחר גלבר 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מתן צולפה 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הוד נוימן 2007 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) Hod
אלישע בצלאל 2007 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עדי לוי 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
HEDVA ROTTMAN 2000 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
משה גרין 1995 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עדן סבטליצקי 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יגאל נחום 1968 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצי רמת השרון
ולאד סבטליצקי 1976 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אילאי ארבל 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי ארבל 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מוטי ארבל 1979 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יורי ניאזוב 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועם גולדגביכט 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דן גולדגביכט 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יעל גולדגביכט 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל וטל הדס 1974 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רוני רצון 2006 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דוד ששון 1985 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
Avigdor Fishman 1967 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דניאל אשבל 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר אשבל 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי גופר 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run2tri
ליהי אשכנזי 2007 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
חיים כהן 1956 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) לרוץ עם םיני
אמיר גרי 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בן גרי 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמה גרי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דורי אלקלעי 1973 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אמיר גרי 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עדי כהן 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גל גרי 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
תומר כהן 1972 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהודה שטקל 1970 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) RUN4FUN
גיא קריקספלד 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טל קריקספלד 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אילן קריקספלד 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אסף כהנא 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) פ.צ אריות
אלעד מזרחי 1985 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דורון קצב 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דינה קצב 1980 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
גילה אשכנזי 1973 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דבורה בותהסאז 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
צביקה מזרחי 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אושר פרסי 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיר אברהם 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
הדס סגל 1998 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
לאוניד רומנובסקמ 1989 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) RUN4FUN
אורי רטמן 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליה רטמן 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יעקב קוגל 1978 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) SAP
בנעד ניצן 2015 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
יאיר פוזנר 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביגיל גונופולסקי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארז פוזנר 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלכסנדר גונופולסקי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יונה גונופולסקי 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גבריאל דוידסון 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אירוני ב
דניאל חן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמיתי פוקס 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחר גרוס 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ג'ייק קולניק 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עמית בנים
ארבל גרוס 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דובי פוקס 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
קרן-אור רטמן 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאם אנטבי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל אנטבי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יעל אנטבי 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אופיר אנטבי 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריה קנל 1983 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
כפיר סגר 2006 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
גולן אשר 1969 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דוגמה אליאור 1990 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ורד גל בחרי 1975 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
בועז מאירי 1965 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ספיר תעיזי 2002 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נהורה אבן-חן 2007 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) סנונית
רואי מאירי 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמה סהר 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ראם סהר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דביר סרילן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
משה הדס 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דניאל סהר 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
קרן עטיה סרילן 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי נפש 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מעוז שהרבני 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אייל אביר 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) חופים
עידן שהרבני 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יעל אביר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) חופים
רפאלה גלסנברג 1991 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עקיבא גלסנברג 1991 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אייבי מילר 2006 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עדי גלסנברג 2019 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאור שם טוב 2001 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אייל גלסנברג 2020 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
Barak Turgeman 1991 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אבי מילר 1975 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נחום אביר 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורית אביר 1978 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אופיר יונה 1986 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ג'ייסון כץ 1988 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) אסא טכניון
נועם קוטון 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ירדן רון 1991 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רון הקריש 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר חופים
ראם הקריש 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאם קוטון 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביב זילברפרב 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי כהן 2006 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
חן זילברפרב 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי עדיקה 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעה הירש 1979 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ירין עדיקה 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכאל אדמובסקי‬‎ 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאור עדיקה 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רון לוין 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל גרשון 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אבי אראל 1966 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
הראל לזרוביץ 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
פנינה אראל 1966 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מאי גרשון 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאם לזרוביץ 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורטל לזרוביץ 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי ועקנין 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון חסון 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יעל אואנונו 2013 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אושר ועקנין 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יאיר אואנונו 1982 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שירן ועקנין 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איוב זלקה 1976 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אריאל אואנונו 2010 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נסיה לביא 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רן ברקאי 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסף סטולרז 1956 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) Run2Tri
קובי גרשון 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל אדגך 2017 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עידית חסקל 1975 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) Run2Tri
יפעת אואנונו 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
איתי ברקאי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ירין לביא 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נריה כהן 2009 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
שי ברקאי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אליה כהן 2008 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
שירי ברקאי 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלעד ברקאי 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית אדגך 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
shaked dotan 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יוסף זלקה 2009 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אופיר גולדין 2001 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אסא טכניון
דפן אלינור 2002 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ניב ינקלוביץ' 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מוקי ינקלוביץ' 1965 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יהודית הכהן 1967 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אופיר שטויאר 1973 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
טליה קסיר 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רישום מוזל לתלמידי בית הספר
דפן איתי 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלעד קסיר 2009 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי רישום מוזל לתלמידי בית הספר
סתיו כהן 2003 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אדווה קסיר 2011 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רישוםמ מוזל לתלמידי בית הספר
אורי קסיר 1976 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
גלית קסיר 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דב הכהן 1963 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עמרי שרמן 1984 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
סיגלית הנדשר פרקש 1963 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלון בן משה 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופיר ליברמן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עופרי לוי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) שיבולים
אבינועם בן ברוך 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
הגר דקל 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאן צדקיהו 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדן לוי 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי שיבולים
רוני ליברמן 1976 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) שרית ספורט
עומרי בן ברוך 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
לוטם צדקיהו 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בני צדקיהו 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ירון גנס 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שקד מירון 2010 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל גנס 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועה שרוני 1999 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מעיין גנס 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארז מירון 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איל מירון 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אוריה אבוחצירה 2017 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
נוגה אבוחצירה 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
תהל מירון 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
סטיוארט הלפרן 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליטל אבוחצירה 1991 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) Run4Fun
דודי מירון 1981 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אהובה הלפרן 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עברי שיינגורטן 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
הילה לוי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארבל שרמן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר חוט השני
עדן כץ 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
ינאי שיינגורטן 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יערה הון 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן זאלן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי שומר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארז הלפרן 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שיר קשנטובסקי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עידנים
עידו שומר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איל הלפרן 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביתר שומר 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
Evgeniia Saiko 1992 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) אסא טכניון
מים הלפרן 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליה פיטוסי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר רעים
הראל דרעי 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
סמדר יהודה 1968 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלעד ונגר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רומי פיטוסי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר רעים
עדן דרעי 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
מיכאל נימרי 1966 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
יואב קם 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי נודל 1982 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יובל נודל 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלונה אוליאל 1972 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתי נודל 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אבישי קם 1990 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אדם שלימצק 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמי בן ששון 1974 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
שמעון אוליאל 1971 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נעה שלימצק 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן חשאיי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אהוד שורץ 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עינת חשאיי 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל שורץ 2018 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נורית שלימצק 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רותם (חיים) בן ששון 2001 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
עמיחי שורץ 2020 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
הדר שלימצק 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי בן ששון 2004 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
נועם עטר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ביהס יחד היצנים
לוטם עמיר 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתי בן ששון 2004 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
אביחי בן ששון 2009 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
רומי ירקוני 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גלי בן בשט 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אביחי בן ששון 2009 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
בן חדד 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמלי חדד 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר בקל 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דן בן בשט 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נטלי חדד 1988 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירי מרגלית 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נוגה נימרי 2004 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
ליטל לוי 1976 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איילה אופיר נחום 1972 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Anatomic
תבור סלע 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רון חוטר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הראל חוטר 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי חוטר 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיקה סבח 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא סבח 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אבי אלון 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
טל אלון 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי קמחי 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
רובי נתאי 1958 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
הילה לוי 1986 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עידן סנטור 1986 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נעמי ניקול מזרחי 1970 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אליאב מזרחי 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהונתן אביגדור 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל מוס 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דן מוס 2019 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
בנימין סגל 1982 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דורון דורי 1967 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עמית השס 2004 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) אסא טכניון
פאר יעקב דוידיאן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
להביא שוחט 2016 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רוני שוחט 1981 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אריאל שוחט 1982 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שהם שלזינגר 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארבל שלזינגר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עופר שלזינגר 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דוד אספה 1988 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) כלל ביטוח ופיננסים
שירה כץ 2006 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה בטיטו 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שיר דותן 2018 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אור דותן 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מאיה דותן 1976 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
גיל דותן 1975 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ירון פונק 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל שטרנברג 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אילת מארטינוטי 1965 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) run4fun
אפרת נאות מרקוביץ 1966 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נטע סנדי 2019 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
עידו קצב 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נדב אלון 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עמית קצב 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופיר קצב 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אומה בטיטו 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עופר לוגסי 1972 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אוהב בטיטו 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורטל ונטורה 1975 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
לביא גנתון מיכאלי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאן לוגסי 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי עיני 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לירי גנתון מיכאלי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמי רבין 1967 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איציק עיני 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהב רבין 1999 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אביטל גנתון 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלון מיכאלי 1970 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נבו רבין 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ברק רוזנברג 1970 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
לימור רוסו אובלס 1972 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עומר סוררו 2000 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ענת מוזס בן אודיז 1981 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליז בלהסן 1969 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) RUN4FUN
אלכסנדר ברומברג 1973 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים בעבודה
אלה חליוה 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רפאל שפורן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רום שפורן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה חליוה 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איציק נידם איציק נידם 1970 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עידן יסמן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ביה"ס אבני חן
איליה יסמן 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי ביה"ס אבני חן
ענבר שמיר 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טלי מישאלוף 1972 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלרואי לוי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן סמו 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
סיון שמיר 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שובל לוי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חן לוי 1987 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אייל לוי 1985 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
ניר מישאלוף 1971 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
חן סנטר 1979 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצה חופשי
סהר סוקולסקיי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליה דוד 2016 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
עמנואל דוד 1990 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
בן צדוק 1999 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
איתן פנטהון 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
איתי ארז 2014 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מיכאל אלמוסנינו 1950 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהל שחר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל חתמי 2000 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Amir Gilad 1988 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
טל פייר 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאל רגב 2005 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ארבל ארד 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ידידיה אנגלהרט 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
דבורה וקסלר 1951 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ישי אנגלהרט 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בן נברו 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיה נברו 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאת מישאלוף 1969 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ידידיה אנגלהרט 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי הראל 2002 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
urs מישאלוף 1972 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יעל אקוע 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) Run4fun
אלה ארד 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רז מישאלוף 1999 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיקה מישאלוף 2007 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אסף אקשטיין 1980 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
שרה מישאלוף 1948 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומר נחמיאס 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי רצי רמון
רוני ביסטריצקי 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור חזי רותם 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
‫בני נגרו‬‎ 1992 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
איתי אלחנתי 1997 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
גיל אלירז 1969 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) הג'ינג'ים ממודיעין
נעה נפש 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יולי אור ביסטריצקי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יפתח נוי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ירון גפן 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
אירה ביסטריצקי 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיה וינרוב 1997 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
תמר גפן 2011 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
גיא מרגלית 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גלי פריזר 1998 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) עוזרי הוראה אקשטיין
רואי פדהצור 1999 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ינאי גפן 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
נועה אלירז 2007 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) האלופות
לביא צ'רי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נופר גולן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מתן מכלין 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר חוט השני
דיאגו גלגובסקי 1999 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דקל גולן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי צ'רי 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
סתיו סופר 1997 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נויה אברהם 2010 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
לידור נרגסי 1998 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
Roger Keen 1944 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שקד גולן 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסף מישאלוף 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
מתן בן הרוש 1989 זכר מקצה אפרוחים 300 מ' רצים יחד לזכר גל מישאלוף
טלי נתנאל 1974 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
Gefen Keen 2003 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שקד צדקיאן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ירדנה ירמיהו 1973 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים לזכר גל מישאלוף
שוהם צדקיאן 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלי צדקיאן 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שלומי נתנאל 1970 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכרו של גל מישאלוף
שי הכלר 1973 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי .
מאיה נמרי 1996 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
איתי גולדברג 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
גיא נמרי 1992 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
עידן אזולאי 1963 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר גל מישאלוף
אייל הולצמן 1967 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איריס פלס אזולאי 1969 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
קורן עוז נהוראי 2001 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר גל מישאלוף
נטע יוגב 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה גולדברג 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אלה אזולאי 2007 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
הראל ניסים 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה אזולאי 2007 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
עמית אליפור 1996 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
חן איצקזון 2002 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
איתן מוגרבי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הדר נימרי 1996 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
נטע מוגרבי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידן סמו 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלה אפשתין 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עופרה שאלתיאל 1970 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
ליאת אפשתין 1986 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רוני קוגן 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אייל קרן 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
נועם שפיר 2002 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
לביא קוגן 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון קרן 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
עופרי זאבי 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יוני ירמיהו 1971 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אראל כהן זילכה 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שיר סימינובסקי 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיה הרצברג 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסתי שרף 1968 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים לזכר גל משאלוף
Galit Zinn 1969 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שירה שרף 2005 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים לזכר גל משאלוף
סהר שקיבאי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דוד מירוצ'ניק 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אדיר רונן מירוצ'ניק 2009 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נאור מירוצ'ניק 2011 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עילאי מירוצ'ניק 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רומי מישאלוף 2007 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
עידן רבין 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אתי שושן 1967 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דוד כהן 1969 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דוד כהן 1969 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דוד גלוטר 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יובל שמואל בלחסן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איב לישנר פרויד 1977 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יעל גלוטר 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו גלוטר 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון גלוטר 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאם פרץ 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) חופים
יובל חלפין 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אליעד פרץ 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
‫אסף גרין‬‎ 1989 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מתתיהו זאלן 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אגם מלמד 2008 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אפק שלומוב 2003 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
ענבל שלומוב 1972 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
ליאון אוטייבסקי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופק מלמד 2005 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביחי שלומוב 1969 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
אמילי אוטייבסקי 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אגם שלומוב 2005 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים לזכר גל מישאלוף
מקסים אוטייבסקי 1977 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מריה אוטייבסקי 1981 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
תומר ברודי 1969 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאורית שמעון 1975 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
דוד מאינבך 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
משה שמעון 1972 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
אריק פרוצקי 2003 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נטע שמעון 2001 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
עומר רשף 1998 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עינת פדלון 1972 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
יותם קניגסבוך 1998 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דודי פדלון 1972 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
עומר בטיטו 1997 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניאל ויטאס ביטון 1995 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר שגב שושן
Yair Mer 2001 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נדב הראל 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי לוי 1995 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר שגב שושן ז"ל
עטור סמס 1982 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים בירוקה
דור מימון 1995 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכרם של שגב שושן ואניטה ליסמן
יובל טורנר 1994 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר שגב שושן
רעות יעבץ 2001 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רוסטי זילברבורט 1995 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
חלי פרץ מלמד 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ירון מלמד 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית מזרחי 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עזרי שומכר 1991 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רועי ויסברוד 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
עופרה בוקובזה 1971 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ריקי מייקל 1972 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ניצן נפש 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יקיר שומכר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל ויסברוד 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיטל חזוני 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארז כרמלי 1973 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי שגב שושן
ליאור שומכר 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איילת חזוני 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר ויסברוד 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
לורן חזוני 1988 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נעם שפירא 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תומר דיסטלפלד 1994 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
שמוליק שפירא 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי Midiin Parlament
נעמי שר 1974 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ניצנים
נעמי שר 1974 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
Yonatan Ellert 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יוסי אברהם 1969 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
רונה שרמן 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עירוני ב
רפאל בראשי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חוה נפש 1991 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמרי אביב 2010 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מאוריציו דיוורולי 1963 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
הלל בראשי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יפתח אלוס 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעמי אלוס 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל פרי 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
vered rehavya 1989 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אופיר פרי 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
Shaked Cohen 1998 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עליזה מיכלוביץ 1950 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים לזכר גל מישאלוף
מור פרי 1978 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיכל זוהר 1982 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אורן זוהר 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביב זוהר 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניצן זוהר 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דני חייט 1972 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שי אסתר ביטון 2000 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) .
שי זוהר 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
מתן חייט 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר חייט 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טל מינץ 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ספיר פרץ 1989 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית בונט 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) שיבוליפ
איתן דגן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
זיו מינץ 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אבי דגן 1980 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אמונה דגן 1982 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
שירלי כהן מחלוף 1990 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר סהר מחלוף
לייה בירימן 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יואב שורץ 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מישל בירימן 2019 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שי שורץ 1979 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רותם ישראל כהן 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים ביחד לזכר סהר מחלוף
מיטל אליהו 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אלון שטייגמן 1968 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) run4fun
אוריאל כהן 1980 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים ביחד לזכר סהר מחלוף
אילנה שורק 1958 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי רצים יחד לזכר סהר מחלוף
לוטם אליהו 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
יובל כהן 2009 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ביחד לזכר סהר מחלוף
יותם מחלוף 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי רצים יחד לזכר סהר מחלוף
כרמל כהן 2012 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ביחד לזכר סהר מחלוף
גאיה אליהו 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עומר מחלוף 2020 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי רצים יחד לזכר סהר מחלוף
שי אליהו 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
גיא סדי 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ותורמים לקהילה
עפרה מחלוף 1959 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נועה כהן 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים ביחד לזכר סהר מחלוף
משה מחלוף 1955 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עמוס כהן ליטאנט 1953 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי רצים ביחד לזכר סהר מחלוף
יוסף ויינר 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גבריאלה ויינר 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רחל ויינר 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכל גיטלמן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) רמון
משה ויינר 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דבורה ויינר 1978 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איילת גיטלמן 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) רמון
אלה פרץ 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שרון נימרי 1967 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
יאיר נקצ'ה פולאט 2009 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דורון צור 1968 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מורן פרטוש 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלי ציקנובסקי 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אזקיאל נקצ'ה פולאט 2009 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רז פרטוש 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גדי בן דור 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עומר וייס 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בניה פוקס 2001 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מתניה וייס 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהלה בראלי 1985 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי אריכא 1974 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run4Fun
אילונה בראלי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר שיבולים
בני רוט 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתי רוט 2010 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
בני רוט 1982 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יניב דוד 1971 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
חן הראל 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
חן הראל 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
חן הראל 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אור אמיר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רוברט מסינגר 1970 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מאיה אמיר 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חן זלוטניק 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עופרי זלוטניק 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יואב זלוטניק 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ירדן בונט 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) שיבולים
מרים בונט 1986 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) שיבולים
איל אבישר 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר חופים
אסף אבישר 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר חופים
מאיה בן סעדון 1972 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן
רות תמר חן ציון 2019 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
מירב ג'ייקובס 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיל יצחקיאן 1971 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצי אייל שי
ירדן ג'ייקובס 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מרים ג'ייקובס 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
לאוניד ליובלינסקי 1992 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גאיה מאיירס 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
נעם מאיירס 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי מיארה 1980 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ענבל מאיירס 1984 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם אלקיים 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ינאי מאיירס 1982 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית מיארה 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאור אלקיים 2017 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אריאל וייל 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אייל וייל 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הגר אלקיים 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עמית מתתיהו 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו אלקיים 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עופרי מתתיהו 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Maor Levy 1984 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
טל מתתיהו 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
הילה מתתיהו 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שון גבריאל שורץ 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עינב שורץ 1988 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אדל חייט 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיה וייס 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמי וייס 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איליי חייט 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמרי דויטש 2002 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דילן וייס 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר סגל 1985 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אורן וייס 1978 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
כפיר סגל 2011 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רוני עוזיאל 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יעל דניאלי 1997 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
עומר עוזיאל 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחר עוזיאל 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מור יעקב 2001 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
שלי תורגמן 1980 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) run4fun
ניר ארזי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי לוי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר לוי 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גבי טרסיק 1979 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ניצן לוי 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
בן עזריאל 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה משה 2013 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יעל לוי בירן 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
לירוי יוסף 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר טרסיק 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לביא יוסף 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי יוסף 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
חן עזריאל 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי טרסיק 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חגי ניסנבוים 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run2tri
שרון אטקין 1971 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) Run2tri
עופרי הלל 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אוהד טרסיק 1983 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
הראל חן 1992 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שחר ארזי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלעד נעים 1984 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נועה ארזי 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רינה אמרן 1970 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דוד פריש 2002 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אור אתר 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהונתן פיינזילבר 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצי אפרת
ענת אתר 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועם זגורי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו לוי 1976 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצי מודיעין
בת-אל ארביב 1997 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
לוטם זגורי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רונן בן ארוש 1975 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שגיב קמחי 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בני חיים 1958 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצי מודיעין
ניב אדן 1989 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יורם פלטי 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נועם לוי 2008 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נועה איתן 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל ליפליאנד מלניקוב 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רוני איתן 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופיר לוי 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
משה כהן 1993 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Tomer Bublil 2000 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
גלית גרא 1976 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאת קורנפלד 2019 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמר קורנפלד 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניצן חיים כהן 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלעד ביטון 2005 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר פסיפס
יאיר גלבוע 1947 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) Run4Fun
Roy Sananes 1984 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) RUN2TRI
רומי צור 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
פינחס שוורץ 1965 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יובל צור 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל סיטניאנסקי 2003 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יואב זרקא 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
עומר שמואל נחה 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רוני זרקא 2018 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יאיר זרקא 1990 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית מישאלוף 2001 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
מיכאל לרמן 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועם לרמן 2016 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
רומי בונפיל 2007 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעמה בונפיל 2007 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Julie Zuckerman 1969 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתן שטרנברג 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי רינה לב 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נטע אריאל לב 2019 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הילה לוינשטיין 1975 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run2Tri
יואב דוד לב 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שרון לב 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
כרמל לוי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל סילברמן 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מתן סילברמן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר אלון 2003 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
הדר יצחקיאן 2003 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
בן דוד 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיה דוד 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מנור דוד 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עינת אדרי 1978 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) run2tri
לירון סילברמן 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יוסי חזוט 1969 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) run2tri
ליאת חזוט 1973 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) run2tri
רוני שרף 1966 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים לזכר גל משאלוף
רחל פולק 1986 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אשר דוד 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיכאל גרויס 2013 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עופרי סימנפור 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אגם בנגייב 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן קיובק 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סלומון גרויס 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמילי בנגייב 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רותם בנגייב 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
קובי בנגייב 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אסף טובי 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רון טובי 1976 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
סהר ברוש 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יערית ברוש 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלון שטרן 1970 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נטע כהן 2007 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יונתן הדי 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Nachu H 1980 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתי שטרן 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עזרא הדי 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
דן הדי 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אריאל בורוק 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שיר בלס 1998 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
טל שיר 1994 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר שגב שושן
אלה הלני מרחבי 2008 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם אטיה 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדן אטיה 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ראובן אטיה 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי אגסי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית יצחקי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידן ברזובסקי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר אסיף
נועה ברזובסקי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר אסיף
דניאל בן זנו 1995 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר שגב שושן
ירדן ויסמן 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלחנדרו קימל 1994 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רועי יעבץ 1995 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אסף שמעוני 1971 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run2Tri
רוני ברודסקי 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) All out
נועם ברודסקי 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחר מאיר 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נוי מאיר 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נעם קוזוקארו 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דבי ווין 1970 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Amir Kozokaro 1978 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליסה פולטינסקי 1976 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יואל פרוביזור 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עמוס מינקה 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תאיר פרוביזור 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל טבעוני 2004 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עלמה מייקס 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידן עמרם 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי ברונכר 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון קרול 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יונל מייקס 1968 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שירה קרול 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי יקיר 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלונה סמידוברסקי 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחר יקיר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ינון ליזר 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) הפועל תל אביב
נטע נוימן 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נורית יקיר 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
הראל אלכסנדר 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומר שלומוף 2007 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) מועדון ארוחת הבוקר
טליה אלכסנדר 2019 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ארז סופר 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
שחר בן עמי 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביגיל יוסופוב 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהונתן סבג 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית נוימן 1989 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אבי יוסופוב 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
Maor Markevich 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גדעון פרנקס 2002 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליעם דויד לוי 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יואב מאירי 2001 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עידו עיני 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מלאכי המאיר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) רצי משפחת המאיר
ארבל המאיר 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) רצי משפחת המאיר
בארי המאיר 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) רצי משפחת המאיר
Gil Cohen Magen 1971 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
סיימון סבג 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אייל כהן 1974 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אביגיל לוי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחר כהן 2007 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אן כהן 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טל כהן 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
תמי גראי 1973 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתמר דוד 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אוהד כהן 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שירה טויזר 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחר אסולין 1998 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שירה דוד 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הדר טויזר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טום כהן 2019 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ענבל בן עמי דוד 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומר טויזר 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועה טויזר 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי סימינובסקי 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור לבבי 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביהוא סופר 1973 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
הראל טובול 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ירדן בן-דור 1980 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אביב פישצנג 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
דור ואקנין 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אסתר ואקנין 1988 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רון ואקנין 2011 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נועם מרקוס 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון ואקנין 2019 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
סתיו מרקוס 2020 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רן קורנפלד 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
Ran Lavi 1979 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) run2tri
נויה לביא 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) run2tri
עידן אביב 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירי שובל 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אוראל כהן 1981 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) הגנת הסביבה
שרון רהב 1972 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אופיר אביב 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליה רפופורט 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומר גלבר 2011 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
איל אברמוביץ 1977 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) Run4Fun
ירין בטיטו 1993 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אייל קורש 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חן בטיטו 1995 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נדב קורש 1982 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
לביא קוסקי 2020 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיכאל קוסקי 1991 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
לימור גולן 1974 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) run4fun
משה עוזיאל 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
לירז עוזיאל 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יוסף בקשי 1985 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אילנה לובקה 1992 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
שמעון בן שושן 1959 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מירב קריוק 1972 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
הילה גולדמן 2005 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
לביא ישראלי 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דינה כהן 1974 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מעיין רון 2011 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יניב אגניהו 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
פיני לביא 1978 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא רון 1974 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניאל רון 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
לביא רון 2017 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
נתן לוי 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן פליידר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל קינן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם סימקין 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גל אגניהו 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עוז קינן 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שירה סימקין 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעמה אגניהו 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמי סימקין 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית מיכלס 1972 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
קירה ליסמן 1963 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
גבריאל בן יוסף 1995 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
מיכאל ליסמן 1951 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דן אגניהו 2020 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אולגה בכשי 1981 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) גמאני רצה
אורי פטובי 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אופיר בן שושן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל בן שושן 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר בן שושן 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הראל ביטמן 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי ביטמן 1984 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
טל יוסף 1989 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מוטי שלייפר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית לוי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור עוזרי 1977 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצי רמת השרון
מורן לוי 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ינון בודאי 1994 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עובד לוי 1964 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ותורמים לקהילה
רז בן הרוש 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רום בן הרוש 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא סתיו 1961 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ותורמים למען הקהילה
נדב גילעם 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמיר גילעם 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נטע ישי יוחאי 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
גדי גילעם 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דליה סיימונס 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביטל גילעם 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שיר דרור יוחאי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה דיין 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועה דיין 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רויטל דיין 1978 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יובל דיין 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יערה וקסלר 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רן גל גרשוני 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יונתן פרס-כהן 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו פרס-כהן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חגי נוף 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) מד"א
תומר ינאי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סרגיי לוין 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתן לוין 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי יודפת 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה זילבר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועה יודפת 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אדית בוהם 1971 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) Run2tri
יאנה זילבר 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יונתן שמואל בלחסן 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא זנזורי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
זואי רומננקו 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן רומננקו 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אנה רומננקו 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דוד שושן 1967 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מעיין שקד 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אייל הולצמן 1967 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
Oza M Voleva 1995 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) Leikin Team
ליאת שושן 1975 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
תמר שרוני 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אטי הולצמן 1968 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאם שושן 2009 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אילי שושן 2006 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
הלל בנוני 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהונתן בנוני 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאת שושן 1975 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיכאל שפירא 1974 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ותורמים לקהילה
הדר דגן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר עמית
ליאם שושן 2008 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אופיר גולדמן 2001 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ברק שני 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאן חרתי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיה חרתי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עתי רז 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מני חרתי 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ברקאי שני 2004 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רועי רז 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלמוג שוחט 2014 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתי אפנזר 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שרה מלמד 1971 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עינת מסטרמן 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) יזמה
עילי גליקסברג 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסף לוי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) יזמה
אלי עטיה 1974 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר סהר מחלוף ז"ל
ניר פלוך 1980 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי פלוך 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אליס עטיה 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר סהר מחלוף ז"ל
עידו פלוך 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל מרדי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית קוגן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אבישי יעקבסון 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי דוברובסקי יעקבסון
יהונתן מרדי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ענבר פרץ 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל מוסרי 2003 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דניאל פרץ 2007 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ישי איינשטיין 2005 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאם גל 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מלאכי קגן 2005 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל גל 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניב גל 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ברוך ברזון 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
צור גל 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לטם גל 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נויה אטש 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי אטש 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניב ברודי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל ברודי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גלי פיגן 1968 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מתן בן הרוש 1986 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
הילה בן הרוש 1988 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עלמה שיינטל 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נדב אלפסי 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אלה גוטין 1977 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נועם שיינטל 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הלן שיינטל 1984 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נאוה פיגן 2010 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מירי פרץ 1966 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי רוזמן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחף קורנבלו 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רשף קורנבלו 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
קשת קורנבלו 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רחל פיגן 2010 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אור מלדסי 2009 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלון הראל 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אבני חן
אפרת קורנבלו 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נבו הראל 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) חוט השני
תומר הראל 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) חוט השני
רן הראל 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי יהודה קציר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אייל אליהו 1968 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דובלה שחור 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
שירה טרוקמן 2008 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
זיו רוזן 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמנואל כהן 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
פלג רוזן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הילה רוזן 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יאיר אייל 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אוהד רוזן 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שי אייל 1975 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלכס הדרי 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארז סלע 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמרה קפלין 1988 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ישי הריס 2020 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גושוע קפלין 1987 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נתנאל הריס 1990 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שלומית טובול ברזילי 1977 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
סיגלית אקוע 1968 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) Run4fun
נעמה טננבאום 2013 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אלה טננבאום 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אוריאל זמירי 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית אבולעפיה 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמרי שילה 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניתן לוטן 2006 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלי כהנא 1958 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) CBE
יהונתן גנץ 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהונתן גנץ 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בלהה כהנא 1960 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) CBE
יהונתן גנץ 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביב מרקוביץ 2000 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אריאל ששון 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל הלאלי-קונקי 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ליאת ששון כהן 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
בר מור הלאלי-קונקי 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אלי חזיזה 1953 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דן פנחס פנחסי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלונה הלל 1989 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יונתן מלכה קובנוביץ 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אסף ינובסקי 1970 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נבו היימן 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נתן משה 1998 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) אסא טכניון
רענן בן סיני 1979 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שרית גלברג 1976 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ריי הלאלי-קונקי 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דיאנה קונקי 1966 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אדם סמולקין 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביגיל דדון 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נתניאל סמולקין 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביתר דדון 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אפרת דדון 2020 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רותם דדון 1989 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דביר דדון 1989 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רפאל לוטן 1971 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
סער לוטן 1998 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
טל שני 2003 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עופרי טוביאס 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שקד שדה 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דרכי יהודה
אסנת וקסלר 1970 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) run4fun
שני שדה 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דרכי יהודה
רוני שלמה 1952 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועם לוי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נתנאל שדה 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
בועז לוי 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יובל ליטנר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) Gorilla Tag
אילן ליטנר 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) מעוז טריאטלון
הראל מזרחי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכאל ליטנר 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי Gorilla Tag
רם מזרחי 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אנה ליטנר 1984 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלעד סגל 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעם זאב 1966 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
בניה מלכה 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירלי בן נון 1998 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
טליה ברמי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ג׳ני ברמי 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
תומר ברמי 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
יובל מרדי 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
Israel Natan 1977 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
איליה רייטר 1950 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אסא טכניון
יבגני פרנק-קמנצקי 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מתן אדלר 2010 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
איתי פרנק-קמנצקי 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רות אליהו 1970 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) פורסט ראן
חנן אדלר 1975 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יובל צוריאלי 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר קשת
יותם צוריאלי 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר עירוני ד
נגה דוידוביץ 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ביה"ס יזמ"ה
מתן וינטר 1999 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רני אבולעפיה 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
צחי אבולעפיה 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שמואל ז׳נטימיר 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסתר ז׳נטימיר 1995 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
דודי אביב 1975 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
טל אביב 2006 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נירית נתנאל 1976 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי לזכר גל מישאלוף
דרור נתנאל 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
עמית נתנאל 2006 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
עומרי נתנאל 2009 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
מאיה יוגב 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי נתנאל 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
ענבר מוסרי 1974 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ותורמים לקהילה
גיא ברעם 1970 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) RUN2TRI
גלי שטופמן 1968 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
עומר פרידמן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בי"ס ענבלים
רונן שטופמן 1966 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
זוהר פרידמן 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בי"ס ענבלים
חגי פרידמן 1974 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
חגית ידוב 1962 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ותורמים לקהילה
חן רונצקי 1966 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
אבי גייסלר 1969 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
גל רפאל אוזן 2001 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אפרת ממן 2006 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
Eliana Peretz 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
יואל כץ 1960 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Pnina Peretz 1978 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
דוד פיאצה 1989 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רחלי יאיר 1976 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יונתן פינקלשטיין 2002 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
רומי וויינשטיין 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יונתן פינקלשטיין 2002 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן
נעמי פינקלשטיין 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דדי מצר 1973 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
סהר יאיר 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי כהן 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
זהר יאיר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הילה יאיר 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יועד לוטן 2002 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נורית כהן 1974 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ניב עדרי 2002 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שלום יאיר 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אליאב אלפיה 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
הראל ביטון 2002 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אייל ביטון 1972 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נועה נסים 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הלית נסים 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רן נסים 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יאיר עיני 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא עיני 1975 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שירה אסתר עיני 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה נווה 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאם נווה 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא עידו 1971 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נועה אזולאי 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נטע אזולאי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומרי אזולאי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית אברמוביץ 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לינור אזולאי 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלעד אזולאי 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
הדר כהנסקי 2008 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רתם וייג 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיכל וייג 2018 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דורון כהנסקי 1971 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יעל וייג 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירלי בן ששון 1977 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
ליה בן יאיר 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יונית עידן 1995 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אורי בן יאיר 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופיר גמליאל 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן ביטון 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליבי זגדון 1989 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
הלל תמר ביטון 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור גמליאל 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל ביטון 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שליו זגדון 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עדיאל יפת 2002 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ניב זגדון 2018 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ישראל גמליאל 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נעמה הופמן 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיטל הופמן 1978 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רז מזרחי 2005 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עמית בן יוסף 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביב מידן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דרכי יהודה
Tehila David 1989 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
טליה מידן 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דרכי יהודה
גילעד תורגמן 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יאיר מידן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דרכי יהודה
שני אליהו 2001 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתי מידן 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
מיכאל תורגמן 2008 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
שירה מידן 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מירב עוז ארי 1971 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אורי שרה ביטון 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל שהרבני שהרבני 2011 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלה גרויסמן 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אולגה פוקרובסקי פוקרובסקי 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניס גרויסמן 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
חומי שרעבני 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) האומן
תמרה גרויסמן 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עפרי בן אמתי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר בן אמתי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דביר פריד 2002 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) עם ישראל חי!
אילאי הלל 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רומי חזן 2016 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אסיף הלל 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתן כהן 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי וינקלר 1976 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) Esports
אורי קוסלובסקי 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נדב גריסרו 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דקלה כהן 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עמית מזרחי 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתי המבורג 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יאיר שטיינברג 1996 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יעל ביננפלד 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי מוצן 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אשר ביננפלד 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאור טרכטמן 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל יריב 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מליסה ביננפלד 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ארייה צוקר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן ביננפלד 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אורית רזנבי 1975 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
סתיו יריב 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מישל צוקר 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נסיה אביבי 1978 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דניאל רוזנטל 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר דרכי יהודה
יהשוע בורוביץ 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
פולי יריב 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
זק בורוביץ 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעם טרכטמן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סוזאן ינטין 1975 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) M
שרה בורוביץ 2008 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נתן רוזנטל 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ניצן טרכטמן 1989 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
גארי ינטין 1975 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גילעד בן ארצי 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גיא בן ארצי 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
Kinneret Wienburg 2009 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מרק מנביץ 1952 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יניב טרכטמן 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל בורוביץ 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שאול בורוביץ 1969 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אלה פינטו 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית רחבי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליה פורת 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמה פורת 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר רחבי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מירי פורת 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אייל פורת 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
תמר רחובי 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו רחובי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורן רחובי 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אייל צ׳יבוטרו 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שמעון כהן 1951 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) anatomic
עידו לוי 2001 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ירדן ורולקר 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גלעד אילות 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
רונאל ורולקר 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ארז רובינוב 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי יוזמה
מאיה רובינוב 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
לילך רובינוב 2019 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סילוה רובינוב 1984 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכאל אלקובי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביעד ריינגולד 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאי בר דוד 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ביס אסיף
דוד כהן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חיים ביבס 1969 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עמית רבין 2003 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נורית כהן 1992 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מור כהן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומרי בר דוד 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ביס אסיף
מור כהן 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביגיל כהן 2020 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Ben Green 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אליה כהן 2008 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חנה כהן 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יערה כהן 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טליה כהן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
משה כהן 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
שרית עוזרי 1963 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) RUN2TRI
טליה כהן 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
יותם פלד פרקש 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איל הופר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ערן פלד פרקש 1979 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נתן אלדן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר ספיר 1999 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
זיו רוזנשטיין 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נבו וייס 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר דרכי יהודה
אושרת אדר 1970 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) RUN2TRI
נהוראי נתן 2010 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נועם גולן 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יגאל אללי 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ינאי אלדן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ינאי בן סעדון 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נריה יוסף 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שרון זמן 1974 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יניב יהודה 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) צהל
אראל נתן 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אלירן לוי 1985 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אלרואי נתן 2017 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
ספיר יוסף 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אוריה יצחקי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל אדר 1962 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) RUN2TRI
נעם צור 2002 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
גלי ממיה 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר רמון
יותם דגן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן ממיה 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר רמון
ניר פילוסוף 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שחר גוס 1990 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שמרית ממיה 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועם פילוסוף 2017 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
עמית אדר 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עירוני ב' - מודיעין
אביתר כנען 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמי נבון 1956 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ו ורמים לקהילה
רוי כץ 2004 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
זוהר אדר 2007 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיל בן ישי 1982 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתמר כנען 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יוגב כנען 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אבישי כנען 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חגי כנען 1974 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
לביא אופיר 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ירדן אופיר 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן גנן 2011 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יעל מרדכייב 2013 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אלי יוסף 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתי פינקלשטיין 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מירי אופיר 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ירין פינקלשטיין 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמיתי יוסף 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל פוקס 1966 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) ליגה SAP
יובל עמיר 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
כפיר מזרחי 2010 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
תמר אוחיון 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניאל וכטר 1981 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אור אוחיון 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יעל כהן 1995 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מאיר בר 1976 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) טייסת 133
אייל עטר 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אגם אוחיון 2017 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אילן אוחיון 1973 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
סבתי יואב 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמרי אזולאי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איילה רץ 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שלומי אזולאי 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתי סבתי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל רץ 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי רץ 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית רץ 2008 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור גלס 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר ים גלס
ניצן רץ 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאם אזראן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יקי רץ 1977 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאת אזראן 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלעזר שטראוס 1982 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
תמיר שניידר 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נויה לוסטיג 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שושי שטראוס 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עילי לוסטיג 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ינון שטראוס 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהודה שטראוס 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארבל ארונשטם 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יוגב ארונשטם 2007 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
יאיר ליבוביץ 2008 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
בשן ארונשטם 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלכס צבנג 1976 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יונתן צבנג 2011 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שלמה זילברמן 2005 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) אחריי!
יהונתן לוי 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רענן יעקובי 1977 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) ליגה - סאפ
‫אמיר לין‬‎ 1973 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עידו חדד 2005 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רחלי סלונים 1973 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אביה פולק 2013 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
גילי בן ציון 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים לזכר יונתן גוטין
אלון כהן 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי דרכי יהודה
יונתן בן ציון 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים לזכר יונתן גוטין
נאוה פולק 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומר בן ציון 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים לזכר יונתן גוטין
משה פולק 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שני כהן 2009 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי מדרשת אמי״ת בנות
אוריה סנדלון 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ורד מנצור 1973 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דרור מנצור 1971 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
לילך תורג'מן 1971 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלון שמולביץ 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עדי שמולביץ 1988 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אסף בובק 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) RUN4FUN
רופש מזור 1974 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רופש מזור 1974 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אין
איליה מנצבטוב 1989 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתן מנצבטוב 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ניב דוד 2014 זכר מקצה אפרוחים 300 מ' חוט השני
אביטל קויפמן 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שיר קויפמן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירה יוסף 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומרי מאירי 2005 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שירה יוסף 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יעל יוסף 1976 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דורון ברלין 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהונתן ברלין 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סיון שמאי 1981 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) מתאמנים עם סיויק
שמואל בן יתח 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איגור סחרוב 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אסף זילברמן 2013 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רועי ביבס 1972 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דני שמחס 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רונן בן דוד 1966 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצי מודיעין
רותם שמחס 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רן שמחס 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גלית בן מאיר 1971 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלי בן מאיר 1969 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
חנה בילואר 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלי רזין 1966 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אביגיל רזין 2007 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמר עמית 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נטע עמית 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יורי עמית 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועה עמית 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ענאן סאבק 2005 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) אסא טכניון
רומי הלל 2017 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
נויה כהן 2001 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אילת ליפסקר 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי לבנון 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נויה קלרז'ט 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיכאל שטפמן 1992 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי הררי 2014 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אורי הררי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר הררי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רוני הררי 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניר גבריאל פוארטה 2001 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נטע הררי 2020 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי עמרם 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דוד ינון המאיר 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) רצי משפחת המאיר
אראל עמרם 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חן הררי 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
זאב המאיר 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצי משפחת המאיר
רוני סול פוארטה 2006 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שקד יעקב 2002 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נתנאל עמרם 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יונתן פוטולניצקי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם גוטליב 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
איגור פוטולניצקי 1970 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עמנואל ווייל 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי גוטליב 2013 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
גבריאל וויי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עילי ווייל 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גלעד הראל 2005 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מאיה שדה 1990 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
YAEL LEISOREK 2005 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלעד פרסקי 1972 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) RUN2TRI
גבריאל ווייל 1986 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Super Papa
סברינה ווייל 1986 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Dr. Mummy
ארבל כדרא 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דוד סנטורי 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) RunWithMoshe
ירדן כדרא 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גבע כדרא 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
נתלי רז 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מאיר כדרא 1979 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
איתן רבינוביץ 2003 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
קרן צ׳רנוב 1978 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
דניאל שיינברג 1990 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נתנאל צ׳רנוב 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ניבה צ׳רנוב 2019 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אופיר גטרר 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
זכריה לנג 2005 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עומר רבינוביץ 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
סרגיי צ׳רנוב 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אמה ויצמן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ניצנים
תמיר גטרר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נתן פקטורוביץ 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אפרת רבינוביץ 1997 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אורי שלומוף 2002 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) ארוחת הבוקר
טל גטרר 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מוטי ויצמן 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עידו הופר 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית ביטון 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רומי ויצמן 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ניצנים
מאיה ביטון 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר ביטון 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יערית אברגל 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
הלל רפס 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
יעל כץ 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נסיה רפס 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
נועם כץ 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חנה אדלמן 1988 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שושנה כץ 2006 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הילה בטאט 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניצן גזית 2002 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
טליה בטאט 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמר אדלמן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דוד כץ 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יונתן אדלמן 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שהם שגיא 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דרכי יהודה
דניאל שגיא 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דרכי יהודה
שי בשארי 1997 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) הולמספלייס מודיעין
מנחם אדלמן 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועה יעקב 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל יעקב 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכל נר-גאון 2002 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
כרמל דיין 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
עידו רבינוביץ 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אלה דיין 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אייל קמחי 2005 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
טליה דיין 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ג׳ולס שוואבר 1932 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איילה יעקב 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יואב בן נון 2004 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ניסי יעקב 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיטשל שוואבר 1964 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Miki Yona 1972 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יניב בירקן 2005 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
קרל שוואבר 1959 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דויד הריס 1970 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דן חיימוביץ 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) Run2tri
אילן אלטמן 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ז׳אן ווייל 1966 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גפן סטמלר 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רובי לסמן 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גלן שוואבר 1969 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נעם ממן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ענבלים
מליכה לסמן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל גבע 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שרית סבן 1973 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
Liat Attas 1973 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
הדר נקר 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איריב נאור 1964 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) מועדון ארוחת הבוקר ירושלים
איתן פלד 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אוריה גולדמן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רוני פלד 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עידו נעם 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סהר גולן 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Glenn Porcelain 1954 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אלכסנדר שייכט 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלכסנדר שייכט 2017 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יוני הלפרן 1987 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
צח בן יאיר 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
חיים קיימן 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר יצחקי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אסיף
לביא אשר טפיירו 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רותם פינטו 2000 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהלי יצחקי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אסיף
חיה ציפורה ניקולס צוקער 1968 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ליאל סופיה טפיירו 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בנימין כהן 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאם פרח 2002 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים לזכרו של יונתן גוטין
ציפורה סקטון 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעם גרינברג 1984 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רפאל ליפסקר 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
פנינה גרינברג 2010 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
תמר רחמני 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אבני החושן
הילי אלפסי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל אלפסי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאו זליגמן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי כרמתי 1995 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
סשה כרמלי 1995 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
סיון שחק וינר 1974 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי Run4fun
יואב אלפסי 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שוהם רוז 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) כל יום הוא יום טוב במיוחד היום
סיון רוז 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) כל יום הוא יום טוב במיוחד היום
נתנאל ברק כהן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל רוז 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי כל יום הוא יום טוב במיוחד היום
אבי זליגמן 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
גלעד קפילוטו 1964 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) RUN2TRI
תומר כהן 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גבריאל חיים קופרמן 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אדוארדו קופרמן 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
רז סימן טוב 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל גולדמן 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הראל מורד 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יאיר דרייפוס 2001 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
איתן כהן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועה מיכאלס 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ענבל אלבז 1997 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
‪Dor Saada‬‏ 1993 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יאיר כהן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יוני מיכאלס 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ליה אסיג 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית יגן 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רינה תשבי 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רננה שטראוס 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חנה אסיג 1990 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אילה שטראוס 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסף תשבי 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שירה אלרט 2008 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן תשבי 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מתן מלול 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נתנאל כהן 1991 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אביב עציץ 1996 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתמר לוי 2009 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) הפועל תל אביב
יהונתן הראל 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יותם הד 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו פינטו 1998 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
שני שלום 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל ארבלי 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איל ללוש 1988 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עידן נמיה 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועם בן נון 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תומר שלום 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
מייקל רוט 1972 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אביאל חליוה 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר הרגס 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלון כוכבי 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
Shlomo Segal 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
SAVYON EZER 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Forest run
יונתן שר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי שביב 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ירון חליוה 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אפרת כוכבי 1978 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נגה רווה 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו שביב 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מאיה רווה 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אהוד שביב 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
לירן פולוביץ 2001 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אימרי שטיינברג 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הילל וולקוב 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהונתן רווה 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רונאל חיים 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עדי בן מאיר 2001 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליבי שטיינברג 2019 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדן גבאי 1998 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
משי גבאי 1998 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ענבר סתר 2019 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביגיל וולקוב 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל חלאג 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עתי סתר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר ועקנין 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עלמה סתר 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי אילוז 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עלמא וולקוב 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נטע סתר 1984 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עודד סתר 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאל טל 2000 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
אלעד ניניו סתר 2009 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ליה לדאני 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) חופים
שלי שוסטר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טל מורנו 1999 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
רון קדוש 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אילת פאוסט אשד 1970 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
קרני חרמון 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר אשד 2000 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שלי שוסטר 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלה מלמד 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חן קדוש 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
הראל חרמון 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עפרי מלמד 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אור ריינברג 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון מלמד 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יפעת מורן-ריינברג 1979 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
בועז חרמון 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אייל עמר 2002 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
סער חרמון 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דני מהאגר 1971 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ביחד
רלי מהאגר 1971 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ביחד
דור בן עזרא 2002 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמיטל ויסמן חרמון 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נעה צפריר 2002 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר
איתצר טרבלוס 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמי נבון 1956 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
איתי ששון 2002 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהל מאור 2008 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עירוני ב
יוהד ליזמי 2002 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יריב מזרחי 1972 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ביחד לזכר עדן נימרי
אפק רומדי 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר האלה
אלעד אסף 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניתאי בן שושן 2017 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אלעד שמעונוביץ 1984 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אוריה סלהוב 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אייל ששון 1999 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דביר דהן 2005 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מאור נוף 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עירוני ה
דן גלבוע 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליה גלבוע 2008 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי עזרן 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר עזרן 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נוגה לינדנפלד 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נוי כהן 2000 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אופיר לינדנפלד 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמיר לינדנפלד 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירה לינדנפלד 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רן לינדנפלד 1979 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דנה תאומים 1973 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלון פרנק 2007 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
קובי עמר 1973 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומר מרטינובסקי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכל מרטינובסקי 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רן אייל 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
לילי פיטוסי 1965 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
יהונתן אייל 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שראל מרטינובסקי 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שניר נתנאל 2006 זכר מקצה אפרוחים 300 מ' רצים לזכר גל מישאלוף
בר נתנאל 2001 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי לזכר גל מישאלוף
ליזי נתנאל 1973 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים לזכר גל מישאלוף
Yftach Paschur 1994 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אושר קיסלוביץ 1979 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עומרי גל גנדלר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ענת שגב 1971 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מרינה גל גנדלר 1988 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאו קמינסקי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
פליקס קמינסקי 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
צילה שדה 1975 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ורצות עם ירון
נועם אופיר 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא אופיר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עברי חיים בוזו 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
mika peless 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
oren peless 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
elad peless 1975 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עידן בוזו 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
רועי חלילי 1984 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עופרי מזרחי 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רומי קפצן 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר חופים
דוד קרנצדורף 1985 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתי קרנצדורף 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידן ונגר 1979 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מעיין ביטראן 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית ונגר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא ביטראן 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טל אהרוני 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן אהרוני 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אבי אהרוני 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ראובן גנתון 1947 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהונתן הכט 2004 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יקטרינה פליאק 1996 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) אסא טכניון
ליאורה בן שואב 2002 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) מכבי חיפה כרמל
מירב כותב-אמת 1987 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עומרי בשור 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיה כסיף 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אילן לסיוק 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
הילי כסיף 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יותם כסיף 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
תום ריינברג 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טל נקר 2001 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר
ענבר מיו 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר כרמון 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) לידר
עמית גל 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה דרוקר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם רון 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית רון 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
משה רון 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיקה קופרברג 1999 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
נעה רוסאלס 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאי שפיר 1998 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
איתי סלמן 1991 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) מועדון רצי תל אביב
נבו ברמר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי ברמר 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דנה aviram 1971 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מיקה זלאי 2013 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יעל גוטמן 1995 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נועה גואלי 1999 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) אס"א טכניון
גל מנצור 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם אידו 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי גוטמן 1991 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דניאל אידו 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יוגב זרעוני 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ללא
פז שחר 1973 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ותורמים לקהילה
גיא אידו 1982 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי עמיר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בי״ס חופים
עמית עמיר 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בי״ס חופים
ליהיא ענבר 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם עמיר 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בי״ס עירוני ה
Erez Inbar 1971 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רנה רבינוביץ 2017 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
חנן עמיר 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועם קסיס 2009 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר יונתן גוטין
ירדן קסיס 2005 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר יונתן גוטין
אופק רפאל קסיס 2003 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר יונתן גוטין
מורן קסיס 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר יונתן גוטין
רז סטולר 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) תיכון עירוני א' מודיעין
ורד הראל 1971 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ותורמים לקהילה
קובי קסיס 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר יונתן גוטין
עוז צפריר 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל יפרח 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לי וינוקור 1979 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מתן סבג 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל רם 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לירן סבג 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ירון סבג 1975 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אופק גיאת 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אנה ויינר 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עמית
רני ויינר 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
טלי מרדיקס 1968 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רציםותורמיםלקהילה
נוגה שרגא 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר אסיף
יהושע זרקא 1964 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
יניב ויינר 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אנתוני וייברמן 2004 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
תומר פליט 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
‫יותם דר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
‫רביד דר 1973 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אופיר עמר 2005 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי לזכרו של גל מישאלוף
יובל ונגר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דור ונגר 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארבל יערי 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
צחי לביא 1960 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אליין
כרמל שמואלי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אילון שמואלי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסף שמואלי 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מימי סימבליסוטה שמואלי 1980 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתן גריסרו 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי יפרח 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נתנאלה גריסרו 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומר שני 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תומר שני 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דוד מועלם 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דוד מועלם 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שירן דבש מועלם 1989 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
Ori Benari 1987 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נריה טלקר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהב ברוך 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ינון טלקר 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל נמרי 1964 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
רויטל נמרי 1965 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
אורין סייג 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר
שירה נמרי 2005 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר עדן נימרי
און סייג 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) גן עין גב
נבו סייג 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יובל סירוטה 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טליה יחזקאל 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
הראל מזרחי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הראל יחזקאל 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
גיל מזרחי 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עופרי קמחי 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל חדד 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לביא בוטנסקי 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומר קמחי 1975 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליבת חדד 1999 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עדי שיפריס 1978 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יעל בוטנסקי 2019 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
הדר שיפריס 2009 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליה אלהר 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאת שמר בוטנסקי 1990 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
קרן רוזוליו 1973 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עמית שיפריס 2011 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
הילה צ'ובוטרו 2006 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רותם אלהר 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הדס אברך 1985 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
בן אלהר 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
הילי שטיין 2009 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אורנה אלהר 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נעמי גריצמן 1978 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אביב לוי 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
כרמית כשר 1978 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עילאי שרעבי 2020 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יערה גריצמן 2012 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ניר צין 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בי"ס מור
יהלי שרעבי 2020 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דליה פויירשטיין 1975 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עפרי וייס 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אילנית קורדובה 1966 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים עם סיוויק
כרמית פדרמן 1967 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אפרת שגיא 1987 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יוסף פדרמן 1967 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביה פדרמן 1997 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמוס גלעד 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי פרג 2003 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
כרמית כשר 1978 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) מתאמנים עם סיויק
דן לוסטהאוס 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עילי גלעד 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועה מנשה 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אירינה בורמן 1983 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
סול בקר 1999 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יעל הרדר 1975 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) מתאמנים עם סיויק
אילון גלעד 1983 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתן לוסטהאוס 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלעד בראון 2001 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
סוזן שיר 1976 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
טופז קוזוקין 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סער מעיין 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טליה קוזוקין 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מתן שיר 2012 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נטע מעיין 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומרי מעיין 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי מאור 2002 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) RUN2TRI
עמיחי הזה 1990 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) האחים שלא נחים
רינת אבישר עוזרי 1975 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אבי גלטשטיין 1970 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נעם הזה 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי האחים שלא נחים
לשם כץ 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דרכי יהודה
דור ברט 1985 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתי קדמון 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רחל שויד 1972 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן בריאות וכושר
אורי דוד גול 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Eran Levinson 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Maya Benari 2017 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אופיר אלון 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
קדם הזה 2018 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי האחים שלא נחים
רעות ברט 1991 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דניאל בן מאיר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל אלאדי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Naomi Shomer 1988 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ליאת בר 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אגם גול 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל אלון 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אורי עובד 2005 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר סגן יונתן גוטין
דניאל בר 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאת בר 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
חן כהן 1997 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מאיה חבר 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נגה עוזיאל 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יונתן גול 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אמיר בר 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
MORIAH POP 2006 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עינת גול 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהונתן דאבוש 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שגיא עוזיאל 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית עוזיאל 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל דאבוש 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה אלביליה 2001 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מירי דאבוש 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
זיו אריאלי 2000 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מירב עוזיאל 1978 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עלמה ארליך 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופק ישראלי 2000 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שיר אברהם אדלר 1992 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) 500watt
נועה כהן 2008 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ניב עברי 2000 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מלי ארליך 1978 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ניצן עברי 2000 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איוון בלשוב 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אור סיון רוטנברג 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
פז משה 2005 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עילאי סיון רוטנברג 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביטל פריידלין 2008 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ורד סיון רוטנברג 1978 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שגיא פרחי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר חוט השני
רן פרחי 1979 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מיכל רפאלי 2012 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ניב גולדשטיין 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון אליעזר לוי 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאנה לנגר 2007 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
גלעד שיינבך 1989 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יותם גולדשטיין 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
כפיר גיא 2003 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
כפיר יצקן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם שיינבך 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמיר דוד לוי 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ספיר שולקין 2004 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
איתן עומר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי קדם 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עודד דרור גפן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לילך יצקן 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי צוקרמן 2006 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מתן קדם 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
משי מידן 1959 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אהוד עמיעד גפן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסנת רפאלי 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית שמיר 2000 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יאיר בראל 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית מרסיאנו 2002 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גיל דבירי 1981 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אדוה הודיה גפן 2019 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אמיתי בראל 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דוד גפן 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ורד אברהמי 1972 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מיטל גפן 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
שון מישק 2007 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אין
אלון אבני 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמיחי צ'יטיז 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לירן מנצור 1999 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
קרן אבני 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ידידיה צ'יטיז 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שבתאי בראל 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גיא אריאלי 2000 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביה יעקב 2001 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אלי רייכמן 1988 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
איתי אלאדי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו נקר 2006 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים לזכרו של סגן יונתן גוטין
גילה צ'יטיז 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אופיר נקר 1976 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים לזכרו של סגן יונתן גוטין
יונתן זבולוני 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עופרי שרה גרמי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה זבולוני 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר בן ישי 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יעקב רוז 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) כל יום הוא יום טוב במיוחד היום
ג׳סי מוסקט 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רפאל לוי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) Molly
יעל אייזן 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יניב כץ 1994 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אילן שלום 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה לוי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אדם לוי 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) Molly
אסף סייג 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה זסלבסקי 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומרי לוי 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהודה שלום 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גילי בן ישי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידן גן-לוי 2009 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רותם גרודה 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אבי שלום 1989 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אברהם גרודה 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מאיה בן ישי 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רונן שלום 2020 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליב רובינשטיין 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אמונה שלום 1988 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
‫רמי בן ישי 1982 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נועה צמח 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל מוגדסי 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חן אזולאי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארד יחזקאל 2011 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אדי כץ 1981 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
איתמר גיל 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Sasha Alukov Rubinshtein 1983 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דניאל מוגדסי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
קורן חזן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר גיל 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירן טלקר 2000 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דר חזן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהלי אזולאי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סיון שנהר חורש 1987 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) עמותת מדעת
דיויד רובינשטיין 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא צמח 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית כץ 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
פולינה חזן 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עידו גיל 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית קול 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חן אזולאי 1986 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גיל חזן 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אשר קסמיר 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית גיל 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ניר צמח 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אשר קסמיר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דרכי יהודה
Daniel Jankovic 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
טל ברמן 1993 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יוגב אורון 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מתן שטוסר 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
EYAL KEHA 1969 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצי שאק
Abie Jankovic 2010 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
בועז בילגורי 1981 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) איחוד הצלה
כרמל אורון 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה פריגר 1975 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) מועדון ארוחת הבוקר
נועה זיו 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) עמית
רוני רובינשטיין 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נגה שובל 2013 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי בית ספר חופים
שירה בכר 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נוה קלי 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טומי דורי 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל רובינשטיין 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור אבירם 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דני קינגסלי 1970 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) KINGSLEY
ירון בכר 1965 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עידו בלוך 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכל יוליש 2004 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גלעד בוסי 1978 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) ליגה - סאפ
צפריר רובינשטיין 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניאל דורי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שרון נאור 1975 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
משה אלאדי 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אסף דורי 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ציפי רווה 1985 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אור חן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביאלה וולדקס 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכאל ששון 1996 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
Hana Jankovic 2004 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
הראל ביבס 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הראל בוקס 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דברה וולדקס 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עתי פריעד 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ג׳רמי שישפורטיש 1986 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אורי כהן 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הדר בוקס 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אתי ביבס 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית רוטשילד 1993 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אריאל פריעד 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי רויטגרונד 2009 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מירון רקובסקי 1994 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מייקה שור 2000 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נתנאל בוקס 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רותם זבולוני 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דפנה רויטגרונד 1974 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
הדר קינגסלי 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) Kingsley
עלמא פריעד 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל שקנבסקי 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
בארי גהלי 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בועז פריעד 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גלינה שקנבסקי 1978 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מתן דביר 2009 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
מאורי שגיב גלעדי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נדב רומר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמרי שגיב 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יואב הרשקוביץ 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Radion Molchadski 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתן הרשקוביץ 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון גונן 1999 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מאיה רומר 2019 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיראל שקנבסקי 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
שרון קורמן 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) משצים
רוני הרשקוביץ 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יותם כהן 2010 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ניקול שקנבסקי 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
גיא רומר 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועה הרשקוביץ 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלחנן נפש 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאלה פירו 2006 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
תמי רומר 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רוית אטלס 1973 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
טל ברנשטיין 2010 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
איתי קינג 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי רישום מוזל לתלמידי בתי הספר
עידן דביר 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יאשה חנוכייב 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אילן הנסל 1991 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יאיר דדון 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ענבר ברנשטיין 2007 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עומר שלם 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מאשה צמח 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אלה קינג 2018 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רישום מוזל לתלמידי בתי הספר
עמרי דביר 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שלי חנוכייב 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אחיה קר‬‎ 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית שלם 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמיחי צבי רוזנשטיין 2008 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
שלומי שלם 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שקד פרץ 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי צימרינג 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמילי חנוכייב 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יעל קינג 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רישום מוזל לתלמידי בתי הספר
איתן רוחליס 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הלל צימרינג 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רותם פרץ 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון דביר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הלל רוחליס 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמילי חנוכייב 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ישראל צימרינג 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
שקד בירנבאום 2007 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליה רוחליס 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי סויסה 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הילה דביר 1981 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אולג רוחליס 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיטל פרץ 1990 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רעות פרקש צימרינג 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
איתן פרץ 1990 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אסף אביבי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מעין חלאג 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אוהד אביבי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
כליל מלמד אזולאי 2013 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אפרת מלמד 1981 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עידו סינ 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאי אברבנאל 2000 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אמיתי סינ 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהב חוזה 2008 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אלון לירן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טלחה כהן 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) מריץ הבית
שלומית לירן 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נריה לוינגר 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עינב וולף רם 1968 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ותורמים לקהילה
רני לירן 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל לוינגר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל בן הרוש 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מתניה לוינגר 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ורדית חיון 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ישראל לוינגר 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביגיל בן הרוש 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל בן הרוש 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמיליה אריאלי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לינור גור 1979 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אדם חן
Noam Botnaru 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Shlomi Botnaru 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביב שטראוס 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Si Las 1977 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אמיר הלל 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי שפירא 1979 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
לירוי גלוזגל 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אליאב צמח 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארז ברט 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
רנה רבינוביץ 1984 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליהי לוי 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליהי בן שהם 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית גלבוע 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מאיה בן שהם 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
זהר גלבוע 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) יוזמה
פלג גלבוע 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סהר בן שהם 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה גרטי גלבוע 1979 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
לימור בן שהם 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
יקי בן שהם 1970 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
דולב גלבוע 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמילי וויינשטיין 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל שלכטר 2011 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אמה בלופסקי 2013 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
Shoshana Balofsky 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלי חיים 1967 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אורי וויינשטיין 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
תמרי לוי 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גפן פרץ 2017 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
עומר פרץ 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
רוני לוי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סיון לוי 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נטע ברלין 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
צחי לוי 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נויה יכנין 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איליי שוורץ 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה שוורץ 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
ארבל ברלין 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביב לוי 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חיים-דוד אלקיים 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בר שחק 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועה אלקיים 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל וליקובסקי 1971 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליטל פלדי 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל-יצחק אלקיים 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מני קבלה 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הדס אלקיים 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טלי וליקובסקי 2007 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מני קבלה 1973 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עדיאל פולק 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אטלטים של ג״י
אלה מלכה 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עילאי שרביט 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורן סולומון 2004 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עומר הוס 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
עילאי דנון 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גלעד אלוס 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רוני אברס 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיילי מטליס וקנין 2020 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופיר הוס 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אלעד הוס 1990 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
יעקב שלייפר 2004 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
בושמת דנון 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
גלעד אלוס 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאור דנון 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דורון רוזן 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נטלי יחזקאל 1989 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אהרון יעקבסון 2007 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עדן הודיה קציר 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל יחזקאל 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אדם סיזבסקי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חגי בן ארזה 1983 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
בארי סיזבסקי 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן קדמון פרדו 2016 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
ברברה פירו 1989 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליעד נמירובסקי 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי ריינר 1989 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רוני בהט 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחר ריינר 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתמר אקרמן 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
Danny Wexler 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורית מזרחי 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נדב ספדה 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהונתן עוקבי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רפאל מזרחי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר חופים
יותם בכר 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל אקרמן 2009 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אביתר הייגני 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ערן דגן 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שלו בנטלי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נדב בכר 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אליענה בנטלי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גבריאל מזרחי 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי בית ספר חופים רפאל
גיל הייגני 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איציק בכר 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יונתן בנטלי 1991 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שלמה בן מאיר 1968 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אופק ריינר 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
Danny Wexler 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
Ori Zrubavel 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלמה ציממן 2017 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
מיכל דוידוביץ בהט 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מתיו ליפמן 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלונה צימרמן 2017 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
מיטל גרוס 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בר מור 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירה ציפרוט 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Ayelet Wexler 1989 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ארז בביאן 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אהרון דוידוביץ 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליהי נווה 1988 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אופק דיין 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Naama Zrubavel 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביעד מולד 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אופק נווה 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ברק רוזנשטיין 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמר בביאן 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
הדר מולד 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ריי לויסון 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניר דוידוביץ 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
שי אטינגר 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי דרכי יהודה
Omer Liberman 1994 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) מועדון ארוחת הבוקר - ירושלים
Haim Zrubavel 1970 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ורד ציפרוט 1974 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מתי ורטהיים 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נטע ששון 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אגם אסולין 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
Yaara Wertheim 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניאל מור 1978 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ג'מה לויסון 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר לנדוב 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכל ברקון 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רני בביאן 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
‪אביאל לנדוב 1983 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלון בביאן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליה סופר 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רפאל כהן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אבי לויסון 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נתן גרוס 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
טליה בן יתח 2018 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
בארי בביאן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הילרי לויסון 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
כרמל ברקון 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מוריה בן ישי 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ניר סופר 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניאל מארק 1992 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יובל לוי 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טליה מארק 2018 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עידו בן ארזה 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
פבל זץ 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומרי מזרחי 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מאור חזני 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סנה בן יתח 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
טל בן ישי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדיאל ליפמן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאי שלמה 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
קורן חזני 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעמי ליפמן 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל סולומון 1998 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתמר ברודי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדן מארק 2020 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ארבל בן ישי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מתן ליפמן 2010 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ענבל דוד 1972 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) הרצות של ירון
שירן חזני 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
צופיה לוין 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר דרכי יהודה
יאיר אשבל 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליה כץ 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הדר ברודי 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אילנה קוסקי 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומרי מזרחי 1998 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איציק חזני 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נתן לוין 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עידו אשבל 2015 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אילנה ליפמן 1979 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שירה לפידות 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דביר לוין 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אן סולומון 2017 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אהרון ברודי 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שלו אוריה חן 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
להב לוין 1988 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
ינאי טוביאנו 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמיר גולדברג 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שוהם הודיה חן 2016 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נדב אזולאי 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר גל מישאלוף
צ'רלי מאק 1980 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
חגי טננבאום 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עדי גולדברג 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נדב לפידות 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכאל גנץ 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה גוטמן 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועה ליפמן 2008 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מתן אביטל 2002 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ליאל פוטולניצקי 2019 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
נעם אזולאי 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר גל מישאלוף
ארי טוביאנו 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם גוטמן 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רומי טוביאנו 2020 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רעות לפידות 1984 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
טל אזולאי 1998 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר גל מישאלוף
אבי גוטמן 1988 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
יהודה פריידנברג 1941 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
תומר טוביאנו 1982 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מקסים רפופורט 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ניתאי טוביה 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עופר ברלין 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אמה חדד 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר חופים
לורה קנדלשיין 1988 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עינב טוביאנו 1983 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
נפתלי טוביה 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומר קדם 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי כהן 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהונתן יעקב 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי חופים
ראובן ברקון 1984 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) ForestRun
אלנה זץ 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתי חדד 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליהי תמיר 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רוני קדם 2019 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
גיא גוטדינר 1991 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אלון תמיר 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איב זץ 2016 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
לביא יצחק לואינגר 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דרכי יהודה
דניאל תמיר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רפאל כהן 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
לשם אשכנזי 2002 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
ענבל לוי 1982 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run2tri
סמי אור ירמיהו 1995 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
הראל לוי 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו חדד 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ינאי לואינגר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דרכי יהודה
נדב גוטדינר 2019 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
עדי בכר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שלי תמיר 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
לביא חדד 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתן גוטדינר 2020 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נטשה מיליאבסקי 1980 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Leikin Team
טוביה לואינגר 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רונן תמיר 1975 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עדן לקסנר 2011 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי אין
ראם ויזל 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאנה לואינגר 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עומר אלמלם 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלון ויזל 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל עירון 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יפתח עירון 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי רצבי 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
דרור ויזל 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עינת אלמלם 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניאל עירון 1990 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
הדר הורוביץ 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארבל ויזל 2019 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
נווה סלוביק 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יותם מסר 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מתן סלוביק 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אילון כרמל 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית הורוביץ 1973 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתן שרייבר 1970 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) ליגה-סאפ
נעם מסר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעם רביד 1964 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שליו ששון 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מורן לקסנר 1978 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אלה רצבי 2011 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
איתי גליקמן 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חיים מסר 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמית רביד 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי ששון 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי גליקמן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רותם רצבי 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמר מלכא 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בי"ס חוט השני
שירה רביד 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יקי בז׳ה 1963 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
טליה גוטליב 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אלון גליקמן 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
גיא בכר 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אבישי רצבי 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
משה פרידמן 1962 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) הורים לכושר מודיעין
יוסי תכלת 1971 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים עם יונתן
קרן מלכא 1976 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי בי"ס חוט השני
שירה בכר 1988 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביעד גליקמן 1978 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
טל ברמן 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מתי שמחוביץ 1953 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתן ברמן 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכל מאיוסט 1974 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) טל כרמל
איתן בראונולד 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחר ברמן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכל מאיוסט 1974 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) טל כרמל
יוסף ברמן 1984 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מוריה ברמן 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אריה בקריצקי 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רוברטו שטראוס 1962 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצי הבירה
נטף מרקוביץ 2007 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יובל כתב 1971 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מרים גיסנו 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
קרן שטראוס 1966 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצי הבירה
תומר סלע 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נטף מרקוביץ 2007 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועם קופר 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נטע גור 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יעל גיסנו 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דליה דמרי 1978 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נילי גיסנו 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סשה גור 2006 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל דמרי 2004 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהודית גיסנו 1980 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עדן גור 2004 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ולאד גור 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אליסה גור 1976 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
הילטון גיסנו 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אביתר אובודנקו 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
Gershon Finesilver 1978 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שי-לי פריטל עוזרי 2018 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
מיכאל אובודנקו 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עילאי יצחקי 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
‪sigal petronio‬‏ 1967 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מאיה קול 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא קול קול 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירה מרציאנו 1981 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) בגוף בריא
אברהם שניר 1955 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים בפסגות
ליה טל 2013 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אושר בן עוזי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מתן ששון 1993 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שקד מילגיר 2005 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל גזלה 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מרסלו מילגיר 1976 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עדיה סחייק 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אילה סחייק 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכל כהן 2002 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נגב אורבך גרשוביץ 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רבקה עוז 2006 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ישי סחייק 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור שושן 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
לירון גרשוביץ 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עופר סחייק 1997 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאלה בראונולד 1990 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
יהודה עוז 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נדב בראונולד 2019 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
מרדכי ברלין 1985 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אגם צולפה 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) יוזמה
מושי איינהורן 2017 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אילן ווייס 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניצן אורבך גרשוביץ 1982 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נועם איינהורן 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאלה איינהורן 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דוב איינהורן 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נווה בנימין 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר שוורץ 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
איתי שטראוס 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יניב ליבשיץ 2005 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים יחד לזכר יונתן גוטין
עודד פויר 1972 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גלית קריגר 1969 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
לביא פרלמן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איילת רם 2001 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
רות בן הרוש 1958 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר גל מישאלוף
דוד בן גרשום 1961 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצי הבירה
פזית קרביץ 1980 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אורי אברמוב 2001 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אלעד רום 1974 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run2Tri
טובית כהן 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יעל ברלין 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאור סאקס 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
רחל סירלינג 1985 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
הילי כהן 2010 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נבו כהן 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
לירון ביבס 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיקה שטרן 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאה ביבס 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמרי שטרן 1978 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
לירון ביבס 1989 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
גל דותן 1974 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
חן שמעון 1994 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
בן וורט 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי קרן 1968 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Elinorrun
אלעאי שוקרון 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יאן וורט 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בן שרף חדד 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלה מורה 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) לולילנד
הדר זונטג 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארי וורט 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביטל מרציאנו 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמר חוטר אבירם 1983 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רועי גבע 2005 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים לזכר יונתן גוטין
רנה פורסטני 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איילה זונטג 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אליה אביגל 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל זונטג 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ברק גבור 1979 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתן קופיטמן 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אוהד שחר 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מיכאל קופיטמן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אביב מוסמן 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רוני בן זקן 2019 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
אורי אביגל 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הילה קופיטמן 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
יוני בראונולד 1990 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
איתן דולב 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ארז אבירם 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידן גרין 1991 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נגה בן זקן 2017 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
גיא אבירם 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רונן ביבי 1967 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) ארוחת הבוקר
מאיר דולב 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
בתיה גרין 1997 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עינב רוזנר 2001 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאה קומרוב גולן 1977 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
זיו אבירם 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעם בן זקן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
פלג אבירם 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיר שטראוס 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אורי רומי 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נגה בן זקן 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעם הורדן 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסף אייכנשטיין 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל הורדן 1993 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אוהד אייכנשטיין 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחר פטל 2011 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתן רומי 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיתר בראונשטיין 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסף בן זקן 1974 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יהלי בראונשטיין 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל גולדשטיין 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמליה קפלן 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עופרי חי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) חוט השני
עלמה בראונשטיין 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שרן בראונשטיין 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליבי קפלן 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הלל שפירא 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רונן סלובינסקי 1986 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יונתן בראונשטיין 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אדר בכר 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יקירה קפלן 2019 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהב גולדשטיין 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דוד קפלן 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נעמי קפלן 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתי חי 1980 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) חוט השני
אביטל מאיר אייכנשטיין 1984 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
דליה בן רבי 1964 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) הסטודיו של דליה
דורון צ'יטיז 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
זיו גולדשטיין 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתן אוחנה 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אושרית רומי 1979 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ישראל אוחנה 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאל בכר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר לסרי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהושע פיליפסון 1975 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלון שטיינר 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אתי בכר-פרץ 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שגיא לסרי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכה אנגלסמן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אילנה פיליפסון 1978 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלעד לסרי 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נתן מור 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
קובי בכר 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נדב פיליפסון 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ערן מור 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
תמר פיליפסון 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אליאב בן- ישי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי לסרי 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גבריאל פיליפסון 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סופיה מירקין 1992 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
חן לין לסרי 1982 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
זיו וייץ 1986 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דר בארי 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אסף שלמה 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דב פיליפסון 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית יעקב בארי 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אריאל שלמה 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דוד שריה בארי 1986 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נעמי חכם 2002 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצים יחד לזכר סגן יונתן גוטין
דרור יפרח 1970 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אמיר וזאן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דרכי יהודה
אסף וזאן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דרכי יהודה
הילה קדמון 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל רחמני 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיל רם 1967 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עמית רחמני 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אוריאל קדמון 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
צופיה וינברג 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יצחק אלקיים 1955 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שלומי שדה 1965 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
סיון כליף 1982 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
עמליה וינברג 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דביר רזניק 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליה בוגומולני 2009 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
טוהר ישראל פריזי רובין 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שמואל ווקנין 1961 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) חברת חשמל צפון -ליגה
סיימון וינברג 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דור אלפסי 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
לירן כליף 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ויקטוריה וינברג 1984 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
דניה כהן 2010 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נעמי כהן 2005 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
טליה שינדלר 2002 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שלמה גלבוע 1965 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
סיון כליף 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שיר כליף 2010 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
גבריאל שפירא 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אהרון סאקס 2009 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
איתן צויגנברג 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עלמה וולקר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עלמה שפירא 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלי בורוכוביץ 1980 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עומר צויגנברג 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
יוסי סבאג 1961 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) חברת חשמל צפון - ליגה
תמר צימרמן 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יניב צויגנברג 1981 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
הדס ליברמן 2007 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
גלעד וולקר 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאור בורוכוביץ 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שקד בן בנימין 2008 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהונתן יוסף טחלוביץ 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אהוד יניב 1955 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים ותורמים לקהילה
אלון קורש 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירית קורש 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נבו וייס 2006 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דוד עמי 1974 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
סיון וייס 1975 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run4fun
ליאל הרקם 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
שי-לי גוהר 2008 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהונתן עמי 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
שירן טחלוביץ 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
דניאל הרקם 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
הראל הרקם 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי הס 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
עידן דביר 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) D-HR
מלכי שפירא 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
Ileana Maman 1974 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
מעיין דביר 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) D-HR
ג׳רמי הס 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
טל פסטרנק 1969 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אילן לוי 1971 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אורה מיטשל 2013 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נעה מיטשל 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נגה פסטרנק 2001 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דניאל מיטשל 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
גנט אנדלו 1988 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת) רצים לזכר יונתן גוטין ז"ל
אורי בש 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעמי פייגן 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
Shahar Lavi 1974 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שלומי עוזיאל 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רן דיקשטיין 1968 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
תבור אדר 2016 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אהד אדר 1979 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
בן גולן 1988 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יואל פיליבה 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הדס טחלוביץ 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
זיו קציר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי קציר 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהודה סינגר 2001 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
שי קציר 1980 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
צופית קציר 1977 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שיר אסרף 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית גת 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מתן דיויס 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) מעוז
אייל גת 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עופר חן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עטרה פינקל 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחר אסרף 2004 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דורי דיויס 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אליה ברט 2014 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
נעמה גת 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ניסים אאויזרט 1987 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצי תירזה
עופר חן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיה סתת 2000 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שגיא זרביב 2018 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
אמיר שר 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
בן לביא 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אילן פינקל 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יונתן ואקנין 2002 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ענת שנקר 1965 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) דליה קולדהם
Tal Chen 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יקירה פינקל 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלמוג עוקבי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ניר פנחסוב 1971 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
רועי חן 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דן טוביאנה 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מתן ברט 1977 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שושנה פינקל 1986 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אוריה אאויזרט 2010 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת) רצי תירזה
גנאל ציון 2010 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
טל חן 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
זיו פרץ 1977 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יהודית טוביאנה 1979 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
לוטן אהרון 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועה כהן 2011 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מור גרייבסקי 2011 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נגה לב ארי 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יעל ואקנין 1974 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נטע חן 2019 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
עמית טוב 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יוסף טוביאנה 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יובל לוי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית סגל 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
לייה בן דוד 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תומר כהן 2014 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שיר גרייבסקי 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אופיר רוזנפלד 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתי שמש 2007 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
ליאל בן דוד 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איציק לוי 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אילן אלגאלי 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) RUN4FUN
ארז גרייבסקי 1980 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יובל כהן 1978 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יעל קונסטנטיני 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיכל רוט 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמיר סגל 1971 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אלון רוט 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אור כהן 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלעד רוט 1987 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נעם נגר 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טלי אלגאלי 1974 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) RUN4FUN
Yedidyah Finesilver 2007 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
גיא לגו 2006 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אירית לוי 1966 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי רצים יחד לזכר שגב שושן ז"ל
מורן גולן 1980 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
יובל בן עזרא 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא בן מנשה 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אפרת כהן 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
תום פסנד 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רינה לנדמן 1980 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
טל בן מנשה 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רונן לגו 1977 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתמר בצלאל 2007 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
קארין זסלבסקי 2006 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רועי יפרח 2012 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי חופים
צחי בן עזרא 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דוד בלנקי 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר זכאי 2015 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
גלעד בן מנשה 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיקה כהן 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורטל קונסטנטיני 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נועה בן מנשה 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
מוטי יפרח 1973 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דב ברודי 1973 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) Run4fun
נתנאל קצב 2002 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שירה בן אליעזר 2014 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אוהד פסנד 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
רונן שטייגמן 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
לאוניד בלנקי 1970 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אורי בן אליעזר 2010 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אוריין פרדיס 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) #BringThemHomeNow
דביר בר דוד 2004 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עזרא לואיס 2006 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שמואל זכאי 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
סיון לודר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שי רחמימי 1988 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
גלעד בן אליעזר 2006 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רעות שטייגמן 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תדהר וייס 1998 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
שושי אוחיון 1979 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
טום פרדיס 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) #BringThemHomeNow
אנאל יפרח 2013 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
הילה בן אליעזר 1978 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יפעת קינר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רוני לודר 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נאוה לוי 2008 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אפרת אברהם 1973 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דורון קינר 1975 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ברק בן אליעזר 1974 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עמית פרדיס 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) #BringThemHomeNow
גליה לוי 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר יפרח 2014 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אריאלה לוי 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מקסין לוי 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלחנן יפרח 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יעקב לוי 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
דויד פורת 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שליו ויכמן 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל כהן 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מיתר יצחק 2007 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) FIT23
אריה ויכמן 1986 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שון ברודקין 2001 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אלון יגל 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Theodor Clem 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עידו יגל 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אמי אדלסקי 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
דור אמסלם 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר בן עמי 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אושרית יגל 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רון שרגא 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי בית ספר האלה
שירה דרור 2008 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אייל אדלסקי 2020 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
שי אמסלם 1983 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אופיר כהן 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר פורת 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סול אדלסקי 1984 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
Aner Hatuel 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
גאיה בשור 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נטע נייקרוג 2007 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמיקם כהן 1976 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רות גיאת 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יונתן ברב גבע 2005 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל פורת 2020 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נדב אינגבר 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שי פורת 1981 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
צילה טננבאום 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל בשור 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליאור קמחי 1975 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נעם קורנגוט 2001 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דניאל שוכמן 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דוד פריש 2002 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
נויה שרגא 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר האלה
ארז גיאת 1979 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
נעם פאינשטיין 2004 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
עומר רוזנטל 1995 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
גרישה שוכמן 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אופק שובלי 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי ארקוש 2015 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
שגיב נייקרוג 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אופק הרוש 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה טננבאום 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ספי ארקוש 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רמי מרשי 1967 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דניאלה טננבאום 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
זכריה חריש 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דגנית קולא 1971 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) run4fun
ליאו ארקוש 1988 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דנה רפפורט מזר 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
צילה טננבאום 1989 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אלון מזר 2009 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
הנוק זלקה 2014 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
רם שפושניק 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בעז ונגרובר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) דרכי יהודה
מאיה מזר 2012 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלה לוזינסקי 2010 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
שמעון ישי 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נדב בר-נס 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רוני מורה 2001 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) oli
Alexander Keselman 1972 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
גלעד גרוס 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
דניאל גולדהמר 2011 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
יהודה מיכאל ישי 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רובר ישראל 1973 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתן בן סיני 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אליהו ישי 1975 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
אביגיל קינר 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גבריאלה קסלמן 2008 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אלון בן סיני 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רומי יןאלי 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עלמה ישראל 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Noa Davis 2005 נקבה מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
דגנית קלר 1967 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אלון שפיגל 2010 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי לזכר דור שפיר
גיא פינק 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) ביה"ס היובל
הלל בר-נס 2012 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה בקשי 2007 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
Uri Grayevsky 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אנטומיק
נעם אטנר 2011 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
רפאל קסלמן 2011 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
גלעד גריילסמר 2014 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ירון מאיירס 1978 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
פואד פסחוב 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אורי פרנקלין 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רוני בקשי 2009 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית כהן 2000 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
מתן שפושניק 2019 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) לא
נטלי יואלי 1983 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
הראל רוזן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם בקשי 2018 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורי חורש 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נדב אטנר 2016 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
ארז ששון 1969 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת) אנטומיק
אוהד בר דוד 1973 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
נדב בן יקר 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
טובי אהרנפלד 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם אמסלם 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) שיבולים
בארי פרנקל 2011 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיה מצוב 1987 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
איתי אליהו 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) קל בקרב
עמרי עילם 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אליה רצאבי גרינבוים 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר יוזמה
אורי זלוף 2013 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי רמון
יקיר פרנקלין 1975 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
אושרי אמסלם 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) שיבולים
עדינה מילנר 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שחר בן יקר 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אדוה בקשי 1975 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
אבי מאמיה 1976 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) בנק לאומי
אליענה פרנקלין 2005 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
איתמר קינד 2007 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עידו אליהו 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאיר נתן 2006 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) אין
אוריאל כהן ששון 2004 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
עלמה ברגר 2020 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
איתמר לקח 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעמה קופל 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אלנתן אליהו 1979 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
רפאלה מילנר 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
סהר ברהום 2017 זכר מקצה אפרוחים 300 מ' ענבלים
אורי רוזנברג 2010 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שקד אמסלם 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) שיבולים
מאיה שלייפר 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
גיא לקח 2008 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איילת מילנר 2018 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נוה פרנקל 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
ליהי בילביק 2016 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
חגית אליהו 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
רוית קופל 1976 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליה לוין 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
בר אמסלם 2017 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) שיבולים
תומר לקח 1974 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דיוויד פרסטון 1980 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
אהוד שלום 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם בקשי 2018 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
אייל לוין 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאלה מילנר 1982 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
איתמר זנו 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נעמה רוזנברג 2011 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שירה רון 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אבי ארמן 2004 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
ארז זנו 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
דוד רובינוב 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
נועם אוריאל 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
הדר רוזנברג 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יונתן מילנר 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
עמליה סילברשטיין 2017 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
ליאור אמסלם 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי שיבולים
חן לוין 1981 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
גילי רוזנברג 2015 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עודד רון 1983 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עומר פרנקל 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמר חירות 2010 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
שי לי הראל 2013 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
יהונתן שלום 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ) בית ספר אריאל
הראל שרון 2013 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
דניאל צ'רנילובסקי 2014 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עדי רוזנברג 1977 נקבה מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
לימור קהתי 1969 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
תמיר לוין 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורן הראל 1977 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
מיכאל צ'רנילובסקי 2012 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מתן אוריאל 2016 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
רויטל אמסלם 1979 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי שיבולים
עפר גרוסו 1968 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
בן לאון 1982 זכר מקצה אפרוחים 300 מ'
תמיר צ'רנילובסקי 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ תחרותי
נועם דביר 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אורן בר 1978 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
שוהם בחרי 2009 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
תמר שלום 2014 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
אור אייל 1994 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
דודי הד 1982 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יונתן אוריאל 1985 זכר מקצה 1.8 ק"מ עממי
יעל דביר 2017 נקבה רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
עמית פרסי 2013 נקבה מקצה 1.8 ק"מ עממי
נדב אלנבוגן 2015 זכר רישום מוזל לתלמידי בתי הספר (300 מ' / 1.8 ק"מ / 5 ק"מ / 10 ק"מ)
מאירה לנדסמן 1979 נקבה מקצה 5 ק"מ תחרותי (תושב/ת)
ניר יוגב 1997 זכר מקצה 10 ק"מ תחרותי (אורח/ת)
גלעד קרפל 2004 זכר מקצה 5 ק"מ תחרותי (אורח/ת) אסא טכניון
אסנת לאון ספראי 1983 נקבה מקצה אפרוחים 300 מ'
טל יואלי 1994 זכר<